Wpis z mikrobloga

@dramatdramatyczny: no to git! a masz gdzie jeździć? ważne żeby motywacja nie spadła,
ja od 5 miesięcy zacząłem jeździć wyczynowo downhill/freeride i na początku było kiepsko bo zaczynałem jak było zimno ale teraz jak ciepło się robi to jest po prostu BAJKA! :D i jeszcze sobie pełny kask sprawiłem ostatnio to naprawdę jest super, idzie coraz lepiej a MTB wciąga jak dragi, dzisiaj 5 godzin latałem :D
  • Odpowiedz
@botanicFTS: duncon tosa inu, hample jak na moja wage (59kg) wystarczaja takze nie ma sensu zmiany ( nie powiem poluje na formuly rx w dobrej cenie), niedawno kupilem zestaw do odpowietrzania takze jeszcze lepiej beda niedlugo dzialac

@bizonekbozonek: dwie miejscowki znam, narazie full kasku sie jeszcze nie dorobilem takze i strach nie pozwala poszalec bardziej xD ale spoko wszystko jest na dobrej drodze

@wycz: hmm chcialem miec do kompletu...
  • Odpowiedz
@dramatdramatyczny: nie inwerstuj w juicy, zaraz ci #!$%@? uszczelka albo cos takiego i tylko bedziesz narzekał. waga tez nie ma znaczenia, ja przy 70kg kilka lat temu jezdzilem juz na cztero tloczkowych i nie mialem nic do powiedzenia, przesiadz sie czym predzej na inne, celuj w sainty 810, polecam, serio, wydaj wiecej a to hample na cale zycie :)
  • Odpowiedz
@dramatdramatyczny: zobaczysz jaka jest różnica w full kasku,czujesz się jakbyś mógł wszystko haha(oczywiście z umiarem)
no i oczywiście gugle też coby odłamki nie leciały bo dosyć często idzie dostać jakąś pierdołką w czoło/policzek co może się źle skończyć xD
ja pojechałem PIERWSZY RAZ się przejechać moim nowym sprzętem ale taki napalony byłem że pojechałem w samym zwykłym kasku bez okularow i jak zjeżdżałem bez googli to prawie rozbiłem się na drzewie
  • Odpowiedz
@machmol: juz pisalem
rama duncon tosa inu
a reszta:
kola dt swiss e2000/e2200
kierownica raceface next 700mm
gripy lizardskins moab
mostek raceface evolve
hamulce avid juicy three
tarcze icestop 203
amortyzator przod dtswiss exc 150
tyl fox van r 222
siodelko sr mach
sztyca jakis turner
korba truvativ firex gxp
blat e13 40t
pedaly dartmoor
napinacz cloud perform twister
lancuch jakis connex
manetka shimano zee sl-m640 10rz
przerzutka shimano zee rd-m640
  • Odpowiedz