Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wyjaśni jak to się stało, że na początku lat 90tych modelkami były piękne, uśmiechnięte kobiety o wyrazistej urodzie i szczupłych, ale zdrowych i osiągalnych dla większości kobiet sylwetkach, a pod koniec tych lat zmieniono front i zostały one zastąpione dziewczynami na skraju wychudzenia, z twarzami raczej dziwnymi niż ładnymi i z miną człowieka wybudzonego 3 sekundy wcześniej z najgłębszej fazy snu?
#ladnapani
K.....y - Ktoś mi wyjaśni jak to się stało, że na początku lat 90tych modelkami były ...

źródło: comment_FVNFIchLuTaVOWMPQ1MLKaRMqaygYxnN.jpg

Pobierz
  • 11
@barani_leb: Czy to jest takie sadełko jak u jednej moje koleżanki, której się nie podobały jej zaokrąglone biodra i nie przejmowała się moim tłumaczeniem, że u kobiety zaokrąglone biodra są jak najbardziej normalne i nawet pożądane?
@Killjoy: tez. Ja patrze calosciowo na kobiety. Np preferuje dluzsze nogi i szczupla (nie chuda) sylwetke, ale mam kolezanke, ktora ma krotkie nogi, kragle biodra i NIE-SA-MO-WI-TA pupe. Inaczej jej sobie wrecz nie wyobrazam. Sadelko, lub jak kto woli, niewielka ilosc tkanki tluszczowej dodaje niewyobrazalnego wrecz uroku, o co to czylem batalie z moja opiekunka magisterki (przed 30.).
@Killjoy: moze latynoski, nie mam pojecia prawde mowiac. :) ale w jej wypadku to nie poludniowy typ urody, a co do mojej opiekunki (zdecydowanie jedna z najpiekniejszych dziewczyn jakie widzialem) to skandynawska uroda.
@barani_leb: Prawdę powiedziawszy ja widziałam chyba w każdym typie sylwetki kogoś bardzo ładnego albo przynajmniej bardzo interesującego. Oczywiście pomijając ekstrema wagowe, osobie z dużą nadwagą lub niedowagą cholernie trudno być atrakcyjną.