Wpis z mikrobloga

@dl91: Ja bym chętnie poczytał lewicowe oranie takiego Rybarskiego. Ba, poczytałbym chętnie lewicowy odpowiednik "myśli nowoczesnego Polaka" Dmowskiego. Ba, nie stawiajmy tak dużych wymagań. Chętnie poczytałbym lewicową analizę ostatnich 50 lat Polski, będących odpowiedzią na Ziemkiewiczowskie "Polactwo" tudzież "Myśli nowoczesnego endeka". Z pewnością nasza lewica wielokrotnie analizowała przeszłość, przyszłość i teraźniejszość współczesnych Polaków. Podeślesz linki?
@dl91: Nie wiem kim jesteś. Ja napisałem, że chętnie bym poczytał "głębię myśli lewicowej", skoro tak merytorycznie krytykujesz "myśl narodową". Jest to o tyle zabawne, że przedwojenni narodowcy stanowili elitę intelektualną kraju, a ich artykuły i analizy do dzisiaj stanowić mogą wzór. Nie mówię tu tylko o Myślach... Dmowskiego, ale chociażby o Drodze do Polski Dłużewskiego, czy fantastycznych analizach ekonomicznych Rybarskiego - narodowca. W 3RP jedyne mi znane dogłębne analizy rzeczywistości
Skoro chcesz chetnie poczytac to czytaj. Mam na to #!$%@?. A na pewno nie bede siedzial na mirko i debatowal. Zupelnie jakby mi sie chcialo...
@LooZ: Doktorzy w obozach koncentracyjnych nacjonalistycznych Niemiec też byli bardzo "inteligentni i oczytani", przyczynili się do rozwoju medycyny.

I nie ma czegoś takiego jak obowiązki narodowe, czy "obowiązki polskie". Człowiek powinien być wolny.

Lepiej wracaj na korwinową grupę manipulującą wypok.