Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie wreszcie #!$%@? dobre słuchawki ~600 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°), słodki jezu, to jest inny świat. Ciekawe czy przy jeszcze droższym sprzęcie czuć, aż taką różnicę jakości jak przy sprzęcie za ~200 zł.
No jak słucham teraz niektórych piosenek, które znałem, to słyszę tyle szczegółów, że nie wiedziałem, że bit w piosence składał się z tylu smaczków, tylu delikatnych dźwięków, które wcześniej w ogóle nie istniały. Wspaniały dźwięk.

Wybacz mi ojcze bo zgrzeszyłem.


#sluchawki #slodkijezu
  • 25
  • Odpowiedz
Tych V-Moda nie słyszałem ale podobno całkiem dobre są.


@Sergeant_Matt_Baker: tak też słyszałem. M.in. od youtuberów, którzy w tej cenie stawiali je w TOP5. Nie mogę powiedzieć obiektywnie, bo najdroższe słuchawki jakie kupiłem to sennheisery (modelu nie pamiętam) sprzed 7 lat do grania, za 500 zł. A normalnie to jakieś za 150-200 używałem. Ale to niebo a ziemia.

tylko to już do konkretniejaszego źródła trzeba podłączyć zazwyczaj.

Tu leży problem,
  • Odpowiedz
@Burzuazja: zintegrowaną ^^ ale i tak jest dobrze, jak na moje standardy. Mam też starego iRivera, ale ma już swoje lata. Poluję na coś lepszego. Polecasz coś na USB, oczywiście nie droższego niż sluchawki, ale co da mi poprawę jakości jakąś?

@Ojezu: nie no bez przesady...
  • Odpowiedz
@UlfNitjsefni: na prawdę takie słuchawki pod zintegrowaną podlsczyles ? Troszkę szkoda kasy....
Nie bardzo siedzę w temacie kart dźwiękowych, więc nic nie polecę tym bardziej z zewnętrznych (USB),l
  • Odpowiedz