Wpis z mikrobloga

343906499 lub 343 906 499 lub 34 390 64 99
Kolejny spam-numer z Częstochowy. Po pierwszym połączeniu, którego nie odebrałem - od razu numer trafił na czarną listę. Oni nadal wydzwaniają i próbują się do mnie dodzwonić. Postanowiłem, że odblokuje numer i poczekam na połączenie. Wtedy na wstępie powiem, że rozmowę nagrywam i jeśli telefoniczny pierdoła się nie rozłączy powiem, że mają usunąć mój numer z bazy, a jeśli się rozłączy to numer trafia na czarną listę i nigdy więcej nie będę odbierał numerów z Częstochowy/Poznania.
Próbować w ogóle wdawać się z nimi w dyskusję czy olać sprawę? A może zarzucić jakimś §? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ecovital #telefony #pytanie
Soczi - 343906499 lub 343 906 499 lub 34 390 64 99 
Kolejny spam-numer z Częstochowy...

źródło: comment_XK1dyhJ6Qdmor04UlfEPXa07hrRmTPG9.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@husky83: właśnie o coś takiego mi chodziło, bo jeśli otrzymujemy e-maile ze spamem i nie można ich anulować to narusza prawo. Dlatego w każdą subskrypcję (e-mailową), można anulować - na końcu e-maila jest link.
  • Odpowiedz
@pavulon78: skąd jesteś? Bo do mnie, mojego kumpla i jego ojca wydzwaniają, jak się coś dzieje w Bełchatowie lub okolicach. Po imprezie jest jakieś pół roku spokoju :D
  • Odpowiedz
Dzwonili, że wygrałam u nich marynarkę i chyba koc w losowaniu numerów. Szał. Patrząc po nazwie firmy jaka się wyświetla w wynikach wyszukiwania to coś z Eco Vitalem. Po 3 nieodebranych połączeniach przestali dzwonić, polecam.
  • Odpowiedz
  • 0
@Soczi: wczoraj miałem od nich telefon. przedstawiali się jako natura relaksu. widzieli w jakiej części Polski mieszkam. zacząłem trochę pytać to się rozłączyli. Dzisiaj dzwonili do mojego różowego. oba numery na mnie, oba w #orange
  • Odpowiedz
@Soczi: mnie bardziej zastanawia skąd mają numer i skąd wiedzą w jakiej części Polski mieszkam. Jedyny mianownik to sieć Orange i zastanawiam się czy tam nie było jakiegoś udostępnienia danych.
  • Odpowiedz
@emitar: na bank orange. Dziadostwo jakich mało. Ostatnio byłem załatwiać sprawy z umowami na neostradę i numer stacjonarny (za rodziców) i babeczka bardzo chciała mi wcisnąć abonament na komórkę w ich sieci. Ja niezainteresowany to później chciała wydębić numer w sposób taki, że niby potrzebuje numeru kontaktowego dla techników. Powiedziałem, żeby wpisała stacjonarny, bo swojego numeru nie dam, bo kiedyś im już dałem to orange wydzwaniał i na siłę mi
  • Odpowiedz
Dzisiaj ten sam numer dzwonił do mnie 4 razy. Pierwsze 3 razy, głuchy telefon, nikt nie odpowiada, za czwartym razem odezwała się jakaś dziewczyna, przedstawiając się jako jakaś firma Naturalist. Poprosiłem dziewczynę o przedstawienie się po czym powiedziałem, że nagrywam rozmowę i spytałem, czy wie, że wykonując to połączenie robi to niezgodnie z prawem.

  • Odpowiedz
dzisiaj (21.09.2016) do mnie dzwonili 3x, ale sami się rozłączają, oddzwonić się nie da. pojdzie na czarnolisto po tym co tu przeczytałem.
  • Odpowiedz