Wpis z mikrobloga

Miraski nareszcie stało się to na co czekałem odkąd odkryłem #aliexpress i #wish - dostałem legitne karty microSD!!!!!!! Oryginalne SanDisk z tą śmieszną zdrapką do sprawdzenia legitności na stronce (opakowanie takie jak na fotkach z wisha).

Link: https://www.wish.com/c/545c90f55f313f6593bc9ef0

Pic related. Zamówiłem 2 karty 32 GB i obie legitne. Teraz zamawiam więcej o ile nie hurtowo ( ͡$ ͜ʖ ͡$)

PS dodam że dostałem już lekko ponad 10 kart od różnych sprzedawców i wszystkie aż do teraz były lipą
Pobierz kamieniarz - Miraski nareszcie stało się to na co czekałem odkąd odkryłem #aliexpress...
źródło: comment_SbjqLW5gshYsp4KXOrm3oMSyZuLIynFC.jpg
  • 20
Hmm bez kuponów żaden deal , na neo24.pl identyczna legitna 32gb kupiłam za 65zł z darmową dostawą do kiosku ruch 10 m od domu :) Wiec taniej niż tu na wishu i miałam po 2 dniach.. tak więc bez triku promocji dywanowych to nawet z kuponem 5usd wychodzi taniej w PL niz sciągać to z chin. No ale każdy ma swój sposob na biznes nawet jak sie zarobi 3zł to jest już
@kamieniarz: na jakim czytniku uzyskałeś takie transfery? do mnie przyszła karta w oryginalnym opakowaniu ale z chińskimi znaczkami. transfery mam o połowę niższe ale podejrzewam, że to wina czytników