Wpis z mikrobloga

Widzę, że sporo mirków szuka #iphone do kupna ale się boją jakichś podróbek za 600 zł, moja koleżanka ma do sprzedania, osoba pewna, sam od niej kupiłem miesiąc temu model ze zbitą szybką a jestem mega zadowolony (Wczoraj jeszcze zrobiłem jailbreak i czuję moc ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Mirku, za chyba 850 CBN (muszę dopytać jeśli ktoś zainteresowany) jest od pewnej osoby iPhone 5 16 GB, biały, jedyny mankamencik to że home się obraca :D ładowarka, słuchawki, kabel, pudełko, papierki, możliwe że jeszcze jest gwarancja ale to trochę zajmie jej sprawdzenie bo to było brane na firmę (nie wiem jak z realizacją takową) idzie gdzieś to sprawdzić po np IMEI albo numerze seryjnym?
zgłaszać sie tu albo na PW
#apple #ios
Pobierz kuba - Widzę, że sporo mirków szuka #iphone do kupna ale się boją jakichś podróbek za...
źródło: comment_59043hJsiKFprg5PXbfOUii2P0qiy9co.jpg
  • 17
@dom3ll: czy paragon ma nr seryjny/imei (nie pamietam ktory jest napisany na opragonie) obok pozycji iphone (i ejst zgodny z imei/nrseryjnym telefonu) oraz wystawiony przez sprzedawce ktory jest "Authorised Reseller" albo "Premium Reseller" to z paragonem wiekszosc napraw serwis przeprowadzi jak na gwarancji