Wpis z mikrobloga

Niestety V kolumna wydaje się rosnąc w siłe.
Prorosyjska partia Zmiana zapowiada że za kilka tygodni zorganizuje w Polsce blokady ktore zatrzymaja kolumne amerykanskich zołnierzy. (Info z TV w sieci jeszcze tego nie widze więc bez linku)
Na tę chwilę widze to tak:
Wariant pierwszy - robiłyby te same grupki ktore uczestnicza w protestach organizowanych przez Piskorskiego czyli zaplecze parti Zmiana. Nawet mobilizujac sie nie zbiora ich duzo chyba że będa sporo płacic za udział.
Wariant drugi powazniejszy - blokady zrobią też rolnicy z Samoobrony do ktorej Piskorski należał o ile dalej w niej nie jest. Rolnicy wszak juz w lutym skandowali antyeuropejskie i prorosyjkie hasła za organizatorem blokad Izdebskim z ... Samoobrony który handluje ...rosyjskim węglem.

Zobaczcie jak to sie zmienia - gdyby 3 lata temu sojusznicze wojska w interesie Rosji usiłowała w Polsce blokowac partia w ktorej wladzach sa osoby o komunistycznych pogladach negujace rozstrzelanie polskich oficerów w Katyniu przez Sowietów (o tym tutaj) to takie zgrupowisko byłoby pewnie rozniesione lub przynajmniej "skontrpikietowane" przez kiboli i srodowska narodowe.
Niestety jak pisałem kilka dni temu srodowisko Piskorskiego infiltruje juz srodowisko organizacji pro obronnej Strzelec przjemujac młodzież za pomoca udajacej patriotyczna Falangi która pozuje na narodowców (tu wpis na ten temat).

#ukraina #rosja #zmiana #piskorskizailetorboisz #4konserwy #narodowcy #polityka
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szurszur: Bo nie masz zielonego pojęcia jak to działa. Prosty przykład. Kiedyś rozganialiśmy "homoparady" i nie było problemu. Teraz masz tajniaków wszędzie i ogrom policji. Jak sobie wyobrażasz ich protest? Tak samo. Kupa tajniaków i innych. Jeśli uważasz że to są dobre warunki do "rozganiania" to leć. Jak dostaniesz wyrok z dupy to wspomnę o tobie w osobnym wpisie :)
  • Odpowiedz
@szurszur: Nie obawiałbym się szczególnie. Żandarmeria i policja sprawnie sobie z nimi poradzi. To nie są blokady rolnicze czy protesty. Z wojskiem nie będzie takiej zabawy. Aczkolwiek pojedyncze próby mogą być. Ja się spodziewałem teraz podczas przejazdu. Ewentualnie jakieś ich pikiety tam gdzie stali na rynkach miast. Nie będzie zmiłuj się. Gwarantuję.
  • Odpowiedz
@oligarcha: A czemu ty nie zaprotestujesz? Zawsze ktoś musi za Ciebie wszystko robić? Jak to jest że "marginalne" grupy potrafią wyjść a inni nie? Jako ciekawostkę podam że żandarmeria jest przy okazji Marszu Niepodległości. Była w 2013 i 2014. Tak bardzo sobie poradzili. Radziłbym przejrzeć uprawnienia służb. Jeśli chcesz żyć w kraju w którym legalna jest tylko jedna wizja świata to jedź do Rosji.
  • Odpowiedz
@PatologiiZew:
Nie trzymaj sie tego silowego rozganiania to watek poboczny. Nawet jakies oswiadczenie wystarczyłoby na poczatek przecież czesc z tych ludzi wychwala Stalina. Na razie wspominales tylko o twittach Bosaka a czy była jakas inna krytyka?
A co powiesz na temat kapotowania młodych ludzi Strzelca w Krakowie z ktorego zdaje sie pochodzisz?
  • Odpowiedz
Prorosyjska partia Zmiana


@szurszur: Jak to jest że w całym internecie jedynymi osobami które mówią o tej partii są nasi wykopkowi bojownicy pro ukraińscy?
  • Odpowiedz
@szurszur: Nie pochodzę. CI ludzie są w wielu różnych organizacjach i nie widzę w tym nic "dziwnego". Zmiana zaczyna ich tylko gospodarować. Dla ciebie to mityczne zagrożenie świata. Ja tam widzę ogrom innych i mam inną hierarchię.
Świetnie że KOLEJNY RAZ napisałeś coś niezwiązanego z moim komentarzem. Doceniam :)
@oligarcha: trzymam za słowo że się pojawisz ;)
  • Odpowiedz
Świetnie że KOLEJNY RAZ napisałeś coś niezwiązanego z moim komentarzem. Doceniam :)


@PatologiiZew: Ale to jest zwiazane z tematem przeciez wspominam o tym już we wpisie. Kiedys mnie wołałes pytaniem do tematu gdzie nic nie pisalem zeby o cos zapytac a tu mi wypominasz pytanie zwiazane z wpisem pod ktorym sie wpislaes? To trąci hipokryzja. Poza raz kolejny prosze - nie troluj i nie prowokuj u mnie dyskusji odbiegajacych od
  • Odpowiedz
@szurszur: Wiesz co najbardziej mnie wk*wia? Że narodowcy potrafili latać i przerywać wystąpienia Baumana i różne inne wystąpienia, a jak je***a "zmiana" lata z flagami sierpa i młota to ich nie ma. Z takimi flagami idą na pikiety, na groby i nagle dziwnym trafem żaden z wielce walczących narodowców nie reaguje. Pełne przyzwolenie mają na wszystko.
  • Odpowiedz
Jak to jest że w całym internecie jedynymi osobami które mówią o tej partii są nasi wykopkowi bojownicy pro ukraińscy?


@Zuben: Wczoraj mowili w telewizji wypowiadal sie też Piskorski.
  • Odpowiedz
@oligarcha: A gdzie ty wtedy jesteś? Tobie sierpy nie przeszkadzają? Może sam się ruszysz "walczyć"? Rozumiem że ty masz konkretne dane gdzie i kiedy idą na groby? Jeśli tak to się podziel. na świętym miejscu byś robił syf? Nie masz ZIELONEGO POJĘCIA jak to wszystko działa. Spójrz ile osób skazano za Baumana. Czyli czerwoną gnidę 100razy gorszą niż cała zmiana.
@szurszur: znam osoby "angażujące" się w Zmiane. Ich
  • Odpowiedz