Wpis z mikrobloga

@pandapl: Nie jest trudna ta gra. Jak znasz angielski to moze zerknij na poradniki GaijinHunter'a? Chociaz odradzam wszystko ponad ew. Tutoriale do broni. Odkrywanie rzeczy to imho w tej serii duza czesc zabawy.
@pandapl: Nie stać mnie póki co na MH4 i chciałbym aby więcej ludzi grało na emulatorze PPSSPP w wersję HD MHP3, ale co mogę zrobić. XD

Co konkretnie potrzebujesz? Mi generalnie do gry starcza wiedza o ulepszeniach do broni i armorach, resztę odkrywam sam :P
@ayasecon: ja ciągle się zastanawiam co ty tutaj robisz, w każdym wpisie narzekając, że miałeś ale musiałeś sprzedać swojego 3ds'a. Świat się zawalił, dziewczyna z Love Plus cię rzuciła. Kup nowego i po problemie ;p

@Pantalonek: @Aosa: Chyba nie mam tyle cierpliwości, ciągle nie ogarniam zachowania bossów, czy jak nie bije ich a np. nie śpią to czy się regenerują?
@pandapl: Aktualnie w MHP3 robię 6-gwiazdkowe questy. Ubicie/uśpienie jakiegoś nowego bossa zajmuje mi 17-25 minut. Może czas na ulepszenie broni? Prawdopodobnie stworki mogą się regenerować, jedząc jakieś inne zwierzęta, ale nie jestem tego pewien. Najlepiej działać szybko i mieć kilka paintballi ze sobą moim zdaniem :D
@pandapl: jak nie spia to tylko stamine jedzac. Jak spia to nie wiem. Wiesc gminna niesie ze do ok 35% max hp. Zachowanie potworow to zamiast guide'ow obserwuj i bedziesz naturalnie poznawal co i jak. Po 2 cart'cie albo end via subquest albo abandon (to drugie = nie tracisz uzytych itemsow ale nic nie mozesz wyniesc z questa) w zaleznosci od potrzeb. Kazdy z nas mial kiedys swojego "pfff. Latwizna" ktory