Wpis z mikrobloga

@kocham_jeze: ja biorę na receptę, bo coś tam jest refundowane, ale grosze. Ogólnie to lepiej idź do lekarza, aby testy alergiczne Tobie zrobił. Ja tam nie wiem, co Ci by bardziej pomogło, bo lekarzem nie jestem, a ten lek wyżej to biorę dzień w dzień od dobrych kilkunastu lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Zyvalt: miałem testy robione rok temu, wyszło, że jestem uczulony na wszystko


Brałem jakieś gówno na astmę, bo już zaczynały mi się płuca psuć od nieleczonej alergii, ale na zimę przestałem bo objawy mi przeszły. Teraz chyba znowu będę musiał iść do lekarza, jak mówisz :f
@biuna: Ja akurat nigdy nie miałem dziwnych efektów ubocznych po Berotecu. Zresztą nie używam go często. Zawsze w pogotowiu na wszelki wypadek, jakieś wyjazdy czy coś, ale ostatni raz to już kilka lat temu go wdychałem. Dla mnie sprawdzony i już mnie uratował parę razy ;)
@kocham_jeze: tyle wiosen przekichanych, tyle inhalacji żeby móc oddychać, tyle litrów kropli do oczu żeby coś widzieć... Na szczęście już się odczulam wiec #!$%@? WAM W TE OKRĄGŁE DUPSKA, NIE DORWIECIE MNIE #!$%@?
@kocham_jeze: a tak serio to polecam każdemu zamiast po receptę to #!$%@? po skierowanie do alergologa i się odczulić. Szczepionka kosztuje parę zł a można zapomnieć raz na zawsze o tym gównie