Wpis z mikrobloga

@mistrz_tekkena: Jak za cenę (99zł) to nie ma co oczekiwać cudów. Szukam jakichś sportowych, a NB, Maxy czy inne mi się nie podobają :< Zresztą z reguły mają parę kilka kolorów.
Ostatnio fajne adasie były w Kaufie po 150, ale oczywiście u mnie nie było :/
  • Odpowiedz
@Cat0Woman
moim zdaniem słabo wyglądają buty, które są tak perfidnie wzorowane (żeby nie powiedzieć zerżnięte) na modelach flagowych firm, typu adidasy z dwoma paskami, czy air maxy z dziwnego kształtu łyżwą
  • Odpowiedz
@Cat0Woman: Jak znalazłaś Roshe Runy poniżej 219 zł, to są to oczywiście podróby. Na allegro zawęź czas realizacji do 5 dni. Odpadnie Ci 80% butów, Większość sprzedaje je za 129 zł i czas oczekiwania do 30 dni, to o czymś świadczy.
Na siłownie nadadzą się, ale to tylko do fitnessu, rozciągania i biegania, bo podeszwa jest miękka, tak jak we Free Runach, stopa będzie uciekać na boki, brak stabilizacji podczas np.
  • Odpowiedz
@Ponta: Na siłownię mam inne (chociaż kupowane pod bieganie), te miałyby być jako zastępcze.
Właśnie zastanawiałam się, czy faktycznie kupić Roshe Run czy takie niefirmówki, szczególnie, że nie będą typowo pod bieganie.
  • Odpowiedz
@Cat0Woman: Gdzie to wypatrzyłaś? Kupiłbym sobie do pracy jeśli chociaż trochę przypominają Roshe jeśli chodzi o wygodę. Oryginalne roshe wolę mieć do normalnego chodzenia niż do zajechania w pracy :P
Jaki koszt?
  • Odpowiedz