Wpis z mikrobloga

@kozinsky: Żadna telewizja nie będzie transmitowała, nawet Orange Sport. Jedyne co pozostaje (z legalnych opcji) to subskrybcja FightPass, z którym sama się nieźle gimnastykuję z VPN, bo pełno jest ograniczeń. Albo poczekać do rana, wtedy po 15, jak zwykle, na Orange Sport, ale na transmisję na żywo na tę chwilę nie ma jeszcze zgody. Jeszcze dużo może się zmienić. Podobno negocjuje nawet Polsat. Poczekamy, zobaczmy. Jak będzie PPV to lepiej kupić
@mbylewska12: rozumiem ideę. Mam dekoder ze wszystkimi możliwymi kanałami. Jak jest PPV jakieś KSW czy inne to odpalam kanał PPV i oglądam. Nic za to nie płacę. Nie mów że nigdy nie słyszałaś o czymś takim jak nielegalna TV :)
@mbylewska12: generalnie polecam taka usługę. Jedyne wymagania to to że dekoder musi być podłączony do internetu. Płace 40zł/miesięcznie i mam wszystkie możliwe kanały dostępne w PL na wszystkich platformach, kanały XXX, VOD filmy na życzenie za free no i cokolwiek jest w systemie PPV. na necie pełno jest ogłoszeń
Co do fight pass. Gdzieś czytałem że 9,99$ kosztuje na miesiąc. Ale można za free wypróbować przez 7 dni. Nie wiem czy to prawda. Wiesz coś?
@kozinsky: można, ale musisz podać numer karty. Mija 7 dni i pytają się czy chcesz pełną subskrybcję, jeśli nie to nic nie płacisz, ale twój numer karty zostaje w systemie i już więcej okresu próbnego przy użyciu tej karty nie będzie. Jak się można domyślić, na początku było inaczej, ale system był nadużywany. Ludzie zakładali konta tuż przed walką i tak w kółko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)