Wpis z mikrobloga

Takie małe #chwalesie doszło mi nowe radio na budowę z możliwością grania własnej muzyki z usb/sd . Przy okazji myślałem żeby zrobić wpis z krótkim opisem (subiektywnym) zawodów budowlanych. W dobie masowej edukacji wyższej studiowanie europeistyki czy innego gowno kierunku może okazać się tragiczne w skutkach gdy przyjdzie do szukania pracy. Praca np elektryka może nie tylko dostarczać zarobków na przyzwoitym poziomie ale również można.taka praca lubić co w sumie jest naistotniejsze #zdzichuwholandii #budownictwo
Zdzichu9 - Takie małe #chwalesie doszło mi nowe radio na budowę z możliwością grania ...

źródło: comment_FgcoVhmrbJKEdyH7qUMycphONdkUA6E6.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@mojemacki: Bez rewelacji ale dla mnie wystarcza. Dla lubiących mocne #!$%@? polecam Perfect pro rockhart dwa głośniki po 20w i subwoofer(czy jak się to piszę:) moje ma dwa razy po 5w
  • Odpowiedz
  • 0
@nico112: temat rzeka wszystko zalezy dla kogo robisz co robisz czy jestes na kontrakcie czy jako samo zatrudniony jak blisko zrodla jestes tzn ilu posrednikow po drodze
  • Odpowiedz
  • 0
@nico112: na swoim przykladzie zaczynalem za 5e na godzinę (#!$%@?) potem 7,8 ,9 12,14, 20 teraz 25+ Tylko ze ja walcze o swoje I zawsze pre do przodu.
  • Odpowiedz