Wpis z mikrobloga

@zefj: Orange. Nigdzie nie mogłem znaleźć konfiguracji poprawnej. Zasięg na pewno mam, mieszkam niedaleko warszawy i 700m od chałupy mam wieżę
  • Odpowiedz
Naciśnij APLIKACJE i wybierz USTAWIENIA

W sekcji SIECI BEZPRZEWODOWE zaznacz pole DANE KOMÓRKOWE
W sekcji ŁĄCZNOŚĆ wejdź w ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA, a nstępnie wybierz SIECI KOMÓRKOWE
Wejdź w PUNKTY DOSTĘPOWE
Wybierz MENU i NOWA NAZWA APN
Jako NAZWA ustaw Orange Internet
W pole APN wpisz internet
W pola NAZWA UŻYTKOWNIKA i HASŁO wpisz internet
Jako TYP APN wpisz default
Naciśnij MENU i ZAPISZ
Na liście APN postaw kropkę przy profilu Orange Internet

Takie
  • Odpowiedz
@Pwner: ORANGE:
Name : Orange Internet 
APN: internet
PROXY:
Port:
Username: internet
Password: internet
Server:
MMSC:
MMS proxy:
MMS port:
MCC: 260
MNC: 03
APN type: default 

takie sprobuj
  • Odpowiedz
@Pwner: a co lapie? U mnie 'LTE' zaczelo pokazywac dopiero jak wymienilem w salonie karte sim, wczesniej bylo ciagle H+. Moze w tym problem? Albo moze zasiegu LTE u ciebie po prostu nie ma?
  • Odpowiedz
@zefj: Zasięg jest na pewno, bo brat ma identyczny model LG i mu śmiga. Kartę wymieniałem w salonie ma micro w grudniu...
  • Odpowiedz
@Pwner: ale przy Mobile Data masz napisane disconnected albo cos podobnego? A w About>Network jaki typ sieci (zasiegu) sie wyswietla? Nie wiem dokladnie jak ustawienia w LG wygladaja, ale u mnie na HTC poki nie ustawilem APNa, przy Mobile Data mialem napisane "service unavailable", mimo ze w informacjach o sieci typ byl HSPA. Moze lapie, tylko nie wiesz gdzie szukac potwierdzenia, ze lapie :P ?
  • Odpowiedz
@Pwner: masz przeciez na gorze ikonke H ze strzaleczkami, u mnie taka ikonka pojawia sie, gdy mam wlaczone i polaczone przesylanie danych.
  • Odpowiedz