Wpis z mikrobloga

@jack-lumberjack: Sony PRS-T3 - bardzo solidne wykonanie, dobry ekran;
PocketBook - dobrze zrobione i spolszczone;
Kobo - bardzo miłe w użytkowaniu i porządnie wykonane;
Tolino - solidna niemiecka robota;
Kindle Paperwhite 2 zamówiony samodzielnie z amazon.de - najlepszy stosunek możliwości do ceny.
@Cyfranek: Nie rozumiem Twojego pytania i nie rozumiem dlaczego na moje pytanie odpowiadasz pytaniem. TL2 nie ma niczego, czego Kindle by nie miał, jest odrobinę tańszy i obsługuje więcej formatów plików. Pytam więc:

w czym możliwości Paperwhite 2 przewyższają Touch Lux 2?
@WesolyMorswin: No właśnie PB nie jest tańszy. Chyba, że jest inaczej to podaj mi pls sklep sprzedający taniej PB 626 niż PW2.
Napisałem, że PW2 ma "najlepszy stosunek możliwości do ceny". Nie napisałem natomiast nigdzie, że "możliwości Paperwhite 2 przewyższają Touch Lux 2" więc trudno mi wytłumaczyć coś, czego nie twierdzę.
@Cyfranek: TL 2 kosztuje 509 złotych. Kindle 2 PW kosztuje 529 złotych. Nie wiem o co Ci chodzi, jeśli z tego odczytujesz, że Kindle kosztuje więcej...
@jack-lumberjack: W czytio też jest oferta za 499 za TL2. Ja bym brał TL2 - po aktualizacji softu ostatniej jest jeszcze lepszy. Nie chciałoby mi się bawić w konwersję formatów. Pewnie z obu będziesz zadowolony - bierz to co Ci się bardziej podoba /