Wpis z mikrobloga

@Lysy88: Romowie są tacy otwarci na rynek pracy że niektórych zawodów nie mogą wykonywać bo sobie ubzdurali że są to zawody nie czyste. I tak nie mogą być: lekarzem, pielęgniarkami, położnymi, domu pogrzebowym, grabarzem, policjantem, służba więzienna, straż miejska, polityk, kanalarz, śmieciarz, hydraulik, hycel itd.
źródło:
  • Odpowiedz
@szurszur: może coś wieczorem wrzucę, nie widzę nic w tym aż tak sensacyjnego ;) Troszkę nadużyłem słowa 'zatrudniłem' - nie jestem właścicielem firmy, jestem na stanowisku kierowniczym, lepiej będzie napisać że zdecydowałem o zatrudnieniu.
  • Odpowiedz
@Lysy88: Ja pracuje w banku i co miesiąc przychodzi po swoją wypłatę pewna Romka. Nie ma żadnego wykształcenia ale pracuję jako sprzątaczka w szkole. Jest czysta,zadbana bardzo grzeczna i miła. Jestem pełen szacunku dla tej pani właśnie dlatego ze żyje tak jak każdy z nas. Inaczej przez to zacząłem patrzeć na romów
  • Odpowiedz
@darkob: trochę głupio robisz. Tak, jak nie można potępiać całej dużej grupy ludzi na podstawie negatywnych wyczynów jednego człowieka, tak nie powinno się mieć o dużej grupie złodziei i cwaniaków dobrego zdania tylko dlatego, że znalazła się w niej 1 normalna kobieta.

Tej kobiecie oczywiście należy się szacunek i to wspaniale, że taka osoba istnieje, ale zanim pomyślę coś dobrego o cyganach, muszę zobaczyć, jak zdecydowana większość z nich kończy z
  • Odpowiedz