Wpis z mikrobloga

Nie wiem czemu ale nie lubię takich robót... Nie lubię robić czegoś na siłę. Przyjechał szwagier Golfem IV oczywiście 1.9 turbo traktor. Żeby mu wymienić amortyzatory z przodu bo te są złe. Już 3 raz przyjechał. I dalej ma dobre amory, nie dobijają, tłumią ok, sprężyny całe. Ale wymień mu bo on chce. Tym razem nie tłumaczyłem mu, że to nie ma sensu z dobrego na dobre wymieniać tylko od ręki rozebrałem przód.
Kupiłem, wymieniłem, przy okazji tuleje w w wahaczach, osłonę na przegubie. Skasowałem sporo bo może to go nauczy, nie robić czegoś czego nie ma potrzeby robić.
Zapłacił przejechał się i stwierdził, że nie czuje różnicy. Zabrałem do kanału, pokazałem nowe tuleje, amory, pokazałem stare części. Chyba zrozumiał, że 900 cebuli mógł wydać na maglownicę która wymaga regeneracji...
#wiewiurwwarsztacie #mechanikasamochodowa
WiewiurPL - Nie wiem czemu ale nie lubię takich robót... Nie lubię robić czegoś na si...

źródło: comment_aPjWUiRX0UVRalfEtokrVzSgzZ4RBlxI.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@wrzsien83: stkała i stuka nadal maglownica. A tak to nic nie dolegało ale on chciał. 3 razy wytłumaczyłem o co kaman, 4 raz nie chciało mi się. Ale mam za to dwa dobre amory używane.
  • Odpowiedz