Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #gif [ #acertainscientificrailgun #kurokoshirai ]

A co tam u ciebie Flaszu? W końcu znalazłeś sobie dziewczynę? Ha Ha ^ ^.

Najpierw by musiał z domu wyjść i się za jakąś rozejrzeć.

A jaka by go chciała... jak stałej pracy nie ma?

No jak by miał dziewczynę to by go do roboty zagoniła. Ha Ha ^ ^

Jak by jej ojciec jakąś firmę prowadził to by mu dał jakieś stanowisko.

Najpierw by tego kuca ściął i bródkę zgolił.

Czemu się nic nie odzywasz? Nie chciał byś mieć kiedyś dzieci? Ha Ha ^ ^

No i czemu nie dzwonisz. Pewnie przez ten cały internet czasu nie masz.

A może sprzedał byś samochód. Tylko benzynę marnujesz.


Pobierz FlaszGordon - #randomanimeshit #gif [ #acertainscientificrailgun #kurokoshirai ]
A co...
źródło: comment_nrUmpdOEyvFRCjVAW8kh3dQRBMuGoedu.gif
  • 11
@FlaszGordon: Jak ja się cieszę że u mnie takich zjazdów nie ma. Chociaż czasami są. Wtedy zamykam pokój na klucz, słuchawki na głowę i idziemy w cos grać lub słuchać muzyki, ew anime oglądać. Raz tak siedze, drzwi nie zamknięte. Przyszła kuzynka której nie nawidze chyba najbardziej z całej rodziny i zaczęła mi dokuczać. Na jej nieszczęście ona ma bodajże 158cm wzrostu, ja 176. Wystarczyło wstać, rzucić "a słońce to swieci
@FlaszGordon: Dlatego u mnie w najbliższej rodzinie jest zasada, że dla dalszej się koloruje rzeczywistość. Tylko się chwali, a nie mówi o niepowodzeniach.
I to nie jest tak, że nie masz stałej pracy, jesteś freelancerem! Masz elastyczne godziny pracy, a nie brak etatu. Nie masz dziewczyny? Jeszcze masz czas by się ustatkować. Używaj ładnych słówek, to ładniejsza reakcja będzie.
@Misaki: Ja tak nie mogę iść i zamknąć się na klucz w pokoju. Po pierwsze, nie mam zamka, a po drugie moje wujostwo od strony mamy zawsze wysyła swoją trójkę potomków do mojego pokoju czy tego chcę czy nie. I siedzą, i patrzą, i się nudzą. Jedynie z najmłodszym łatwo sobie poradzić, wystarczy posadzić przed komputerem i jest spokój.
@MlodyDziadzioSpamer: Ja takich problemów nie mam na szczęście, bo wiedza że nie lubię dzieci :D
Rodzina z która utrzymujemy kontakt to tak naprawdę wujek i 2 kuzynki ze slunska. Obie są po 20, lubie z nimi rozmawiać bo zawsze się wywiązuje albo #inteligentnarozmowa albo #problemyrozowychpaskow. Tak więc teraz już nie mam potrzeby tego robić, ale kiedyś była. A i tak najczęściej w święta jest albo ja + mama i ojczym
@MlodyDziadzioSpamer:

że dla dalszej się koloruje rzeczywistość....Używaj ładnych słówek, to ładniejsza reakcja będzie.

Za kogo ty mnie masz? Ja stary wyga jestem :)

@Misaki: 2 razy do roku... nie trudno się domyślić w jakich okresach ( ͡° ͜ʖ ͡°) ... poza tym te 2 razy to i tak zdecydowanie za dużo :p.

Wtedy zamykam pokój na klucz

Zazdroszczę tobie drzwi ( ͡° ʖ̯ ͡
@FlaszGordon: Mnie denerwował wujek, "co, do lasek cię nie ciągnie?" Teraz już mam w sumie spokój, wcześniej to jeszcze tata próbował "naprawić" mój charakter - jak to powiedział to się tak #!$%@?łem... Ale chyba już zrozumiał, że posiadanie dziewczyny to nie tylko chęci. A jakie rady mi dawał to ja #!$%@?ę, nawet największa stuleja je uzna za żenada lvl 9000. No, to się wyżaliłem. Idę do roboty.