Wpis z mikrobloga

@jacek1982: powiedziała mi tradycyjną formułke, że wciąż możemy być dobrymi kolegami, ja jej odpowiedziałem, że nie, nie możemy. nie chce mieć z nią nic wspólnego, nie mam aż takich pretensji do niej, bo przecież nie mogę wymusić na kimś, żeby czuł to co ja, po prostu nie chce być zfriendzonowany
@jacek1982: może się do mnie odzywać jak chce, po prostu nie będę jej odpisywał ani odbierał telefonów, powiedziałem jej to i była trochę zdziwiona, nie rozumiem czemu, myślała że będzie miała we mnie jakiegoś przyjaciela?
Po pierwsze pewnie jestescie jeszcze w licbazie a zwiazki z tego okresu zawsze sie sypią, po drugie za bardzo sie nakreciles i teraz masz, miej #!$%@? a bedzie ci dane
@jacek1982: po prawie 6 miesiącach? dla mnie to i tak było za późno. wiem, że brzmie ogólnie jak jakaś #!$%@?, ale taki już jestem, jestem jak #!$%@? Ted Mosby, po prostu szukam tej jedynej, nigdy nie jest tak, że wybieram spośród kilku dziewczyn, tak jak robią moi kumple, ktoś musi mi się na prawdę spodobać i z charakteru, i z wyglądu, żebym wiązał z nim jakiekolwiek plany. ta dziewczyna wydawała mi