Wpis z mikrobloga

@dzordzyk: Zauważ że kolorowy fajnie wykorzystał swoją popularność zbierając sianko dla tego bezdomnego, było o tym znalezisko nawet. Chłopaczyna poukładane ma w głowie. Innych vlogów nie oglądam, brak czasu, dlatego nie mogę wypowiedzieć się o konkurencji
@Busios: Nie zmienia to faktu, że #!$%@? niemiłosiernie. A jeśli bezdomny chciałby pomocy, a nie byłby alkoholikiem to zwróciłby się do schroniska - ten menel, co mu pomógł przepił te pieniądze. Plus ten w #!$%@? #!$%@? ja #!$%@?ę #!$%@?ący efekt na kamerze
@kj5: 10 osób było w drugim etapie, na podstawie głosów SMS. Następnie trzy z tej dziesiątki zostały wybrane przez 'ekspertów' w danej dziedzinie i zwycięzca z tej trójki. Eksperci jest zaznaczone, gdyż wielokrotnie była ona podważana (zwłaszcza w kategorii Vlog)

@Busios: Nie obserwowałem tej akcji. Generalnie go nie oglądam bo to nie mój target.

@Oskarek89: To nie powinno być głównym czynnikiem przy wyborze wygranej.
@dzordzyk: Zjutubowałem przed chwilą te jego vlogi i szczerze powiedziawszy niezbyt mi się to podoba. Jest tyle ciekawych vloggerów, a wybrali akurat tego chłopaka. Były na tej gali jakieś inne kategorie typu - vlog podróżniczy?
@kejwmen: Była 'ekspertem' w jakiejś kategorii :D Ja włączyłem transmisję, ale wyłączyłem po żarcie prowadzącego:

"Dlaczego Papież abdykuje?

- Bo ma konto na twitterze, a my nie dopuszczamy twittera do konkursu"