Wpis z mikrobloga

@Sudokuu: Jak zaczynałem przygodę z siłownią to przestudiowałem wszystkie fora, poradniki, gazety a i książki się trafiły, nie wiem czy się nabijasz bo to z zakwasami jest oczywiste ale jak sam zagłębisz się w internecie to znajdziesz potwierdzenie :)
  • Odpowiedz
@Sudokuu: No to ja odpowiadam poważnie, zakwasów nie powinno być, tylko jeszcze lepszą radą będzie nie słuchanie mnie lub kolejnej po mnie osoby tylko sprawdzenie tego samemu bo w necie jest wielu "specjalistów" i nie zawsze warto ufać tym co radzą jak sam widzisz po tych co ci mówili :)
  • Odpowiedz
@Sudokuu: To tak jak ja kiedyś, klatkę miałem "wklęsłą" i wyglądałem jak wieszak na koszulki, latem wstyd ale 2 lata cisnąłem ile mogłem i wyszedłem z minusa ;) urodziło się drugie dziecko i z braku czasu musiałem przerwać a metabolizm wciąż podkręcony i poszło w brzuch, teraz czaje się na jakiegoś orbitreka do domu i drążek do podciągania bo uwielbiam to ćwiczenie, z koksem i suplami żartowałem, dużo tego wpieprzałem i
  • Odpowiedz
To tak jak ja kiedyś, klatkę miałem "wklęsłą" i wyglądałem jak wieszak na koszulki, latem wstyd


O dokładnie to mam.

Tylko teraz na siłce instruktorzy tylko pokazują: Ćwicz to i to po tyle i tyle serii, a nie mam żadnego planu treningowego :/
  • Odpowiedz