Wpis z mikrobloga

@cukierkowa: To ja Ci wyjaśnię, chociaż jestem facetem. :) Otóż bikini jest przeznaczone na to, żeby na nie patrzeć. Kobieta zakładająca strój kąpielowy wie i jest świadoma tego, że ludzie będą na nią patrzeć. Bielizna jest czymś prywatnym, często podkreślającym walory seksualne kobiety, które zachowuje dla wybranego. ;)
Faceci tutaj też widzę nie za bardzo myślą. XD Dlaczego kobiety się kryją przed swoimi facetami? Raz - wstyd. Dwa - jakbyś widział
  • Odpowiedz
"Paczcie na mnie, jak gardzę innymi różowymi paskami, bo jestem inna niż wszystkie, i śmieję się z problemów, które nie istnieją hehe" xD


@MaxiimumR: ale o co Ci chodzi? Przecież to jest najprawdziwsza prawda, więc czemu niby "nie istnieją"? Problem to nie jest, tylko najzwyczajniejsza #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
są panny, które wyganiają faceta z pokoju jak się przebiera


@wykopnieta: I gdzie te panny? xD Bo jak na razie wszystkie napisały coś innego xD Znowu sobie coś wymyślacie dla atencji. ROZBIERAM SIE PRZED MOIM FACETEM DAWAC MI PLUSY INNE SOM GLUPIE
  • Odpowiedz
@cukierkowa: Jak dziewczyna chce, żeby facet popatrzył na nią po kąpieli bez uprzedniego proszenia, to nie założy czy uda, że jej spadł etc. Facet zawsze może poprosić, zapytać, ściągnąć ręcznik na siłę...
Kwestia indywidualna każdej pary, nie ma co generalizować.

Moim zdanie to tylko piętrzenie wymyślonych problemów, jakby to nagle fantazji kobietom zabrakło, a facetom języka w gębie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dijkstra: Nie, normalnie. Ale tak jak pisalam wilgotna skóra odczuwa inaczej.
@trolololo012: Stringi i topless to nadal nie to samo co koronkowa bielizna. Plus tak jak pisalam - wszystko zależy od otoczenia. Sam zresztą zauważasz, że nie w każdym kraju jest to praktykowane.
  • Odpowiedz
@gaska: CO XDDDDDDD nie wiem jak baby, ale ja sie wycieram zanim zaloze bielizne i jestem juz prawie idealnie suchy po jej zalozeniu (tylko wlosy wilgotne)
  • Odpowiedz