Wpis z mikrobloga

@Pantograf: to jest serio Kraków? Bo jak jeździłem po tym mieście to spodziewałem się pięknej metropolii, a trafiłem na slums, który wygląda 2 razy gorzej od Katowic..
  • Odpowiedz
@Pantograf: codziłem wokół rynku, fakt, ładne ale dupy nie urywa (akurat na taką uliczke nie trafiłem- albo trafiłem i nie była tak ładna w rzeczywistości). Miasto jako całość- wygląda jak Bytom czy Będzin- czyli naprawdę bardzo brzydkie, sypie się mimo braku szkód górniczych..
  • Odpowiedz
@Pantograf: domyślam się, że mnie obrażał, bo miałem powiadomienie. Miasto nawet spoko, chodzi mi o stan w jakim jest utrzymane. Brudne, obrapane kamienice, syf, stan dróg, zieleni miejskiej. Po prostu bardzo niezadbane miasto (mówię to jako mieszkaniec Katowic, które ładne też nie są ale imho są ładniejsze od Krakowa, pomijając jego ścisłe centrum, które jest ładne*)..

EDIT: *ładne ale też dupy nie urywa
  • Odpowiedz
Pod moim poprzednim wpisem ktoś wziął ulicę Stolarską za Kanoniczą. Tutaj jest Kanonicza.


@Pantograf: To stare zdjęcie, jak jeszcze smogu nie było i światło słoneczne docierało do Kanoniczej
  • Odpowiedz