Wpis z mikrobloga

@saxo: Wiem że to niemożliwe, ale zamknął bym to wszystko. Utworzył Królestwo Polskie, walnął zamek, przed nim szubienice i dyby. Wszystko byłoby państwa więc podatki można by zmniejszyć. A ja za zgodą papieża(czy tego chce czy nie) zostałbym ukoronowany .

Tak wiem to posrane...
@saxo: Wzmocnił bym CBA i kazał nagłaśniać wszystkie wykryte afery w mediach. Zero tolerancji dla zwyczajnych oszustów, cwaniaków i łapówkarzy. Promowałbym przedsiębiorczość i tworzenie nowych miejsc pracy. Zmniejszyłbym akcyzę na paliwo, przez co więcej będzie się go sprzedawało i państwo nie straci na tym lecz zyska.
@saxo: premierem/prezydentem? mało, wolałbym być dyktatorem. Najpierw zwiększyłbym wydatki na wojsko, policję i służby specjalne. Później przyciąłbym do oporu kasę na politykę społeczną, ograniczył zasiłki, zmniejszył możliwości działania związków zawodowych, uprościł prawo pracy. Zamieszki trzeba by oczywiście stłumić siłą, pozamykać lewactwo w procesach pokazowych ;), może zaangażować służby specjalne, żeby pozbyć się po cichu tych najaktywniejszych. Po paru miesiącach by się uspokoiło, wtedy spokojnie podnosimy wiek emerytalny, prywatyzujemy z licytacji wszystko
@szymon_jude: Sama idea monarchii absolutnej nie jest głupia, lecz dążenie do niej za wszelką cenę już tak. Tak czy inaczej to nie przejdzie, chyba że wyeliminujemy wszystkich którzy zasmakowli władzy. Jak coś zgłaszam się, mogę zostać waszym królem;)