Wpis z mikrobloga

bez kitu ten kablem magnetyczny do ladowania xperi z3 to super niewypał. w nocy trzeba swiatlo zapalić żeby ttrafic tymi dwoma cypelkami. telefon dotkniesz i już po ladowaniu. nawet jeżeli kosztuje 15pln (pewnie czajna podrobka) to nie warto.
glownie kupiłem ten kablem ponieważ wyczytałem ze jak się często otwiera klapke do mini USB to można uszkodzić ta gumke która odpowiada za szczelność telefonu.
korzystanie z tego magnetycznego kabla to udreka. moglem sobie zamowic ta ladowarke indukcyjna ale to koszt 280pl troche dużo jak na gadzet.
http://allegro.pl/ladowarka-indukcyjna-pokrowiec-do-sony-xperia-z3-i5191835563.html
i jeszcze mi ten magnez wypada od kabla :D po 2 dniach użytkowania.
także tegooo... nie polecam
Peleryna - bez kitu ten kablem magnetyczny do ladowania xperi z3 to super niewypał. w...

źródło: comment_315YPrDZ35d4LHYJe7kJaDb0NiqlwHgE.jpg

Pobierz
  • 7
@Peleryna: to nie jest oryginalny kabel! sony oferuje jedynie stacje dokujące DK do ładowania Xperii ze złącza magnetycznego...
a i tych można znaleźć podróbkę :D

sam mam XZ3 dual + DK48 i w życiu bym nie kupił już tel bez złącza magnetycznego,,,
@Peleryna: od ponad roku jako szczęśliwy użytkownik Z2 używam takiego kabla. Niemożność trafienia do styku na telefonie zdarza mi się po zmroku ale pod mocnym wpływem. Polecam kupić oryginał; na allegro się trafiają w wyższej cenie(kabla magnetycznego używam nawet w samochodzie gdzie telefon leży sobie pod radiem i jedynym miejscem gdzie czasem mi wypada to autostrada D1 w CZ :p). Zaślepki można dokupić co wydaje się być logicznym posunięciem kupując Z2/Z3