Wpis z mikrobloga

najlepsze jest to jak mireczki lubią się #!$%@?ć do życia innych xD
a może Tomeczkowi to pasuje i #!$%@? wam do tego xD
ale zaraz, zaraz. Mireczki wiedzo lepiej. wszak 80 komentarzy #!$%@?. nawet nie czytam, ale pewnie dużo w nich merytorycznej treści od samców alfa, co to nie dadzą się owinąć wokół palca a ich suki mają na zawołanie przynosić im piwo w zębach.

XD CAŁE MIRKO
  • Odpowiedz
Na szopingu. Co to #!$%@? jest? Nie można powiedzieć po polsku na zakupach? (`Д´)
  • Odpowiedz
@Stulejarz__f23: Tylko czekać na post Tomka, że za ten prezent dostał parę spłat w naturze. Aż chciałoby się przytoczyć kawałek Karramby, ale nie wiem czy jest do końca odpowiedni w takiej sytuacji.
  • Odpowiedz
@KapitanSprzeglo: Ja bym mimo wszystko nie przyjęła prezentu za 400 zł, chyba że byłabym na tyle dobrze sytuowana, że dla mnie takie pieniądze też byłyby drobnymi i mogłabym się przy następnej okazji zrewanżować. W innej sytuacji podziękowałabym ładnie i poprosiła, żeby oddał do sklepu. Albo powstrzymała na etapie kupowania.
  • Odpowiedz
ale to może jego dobra przyjaciółka a 400zl to drobne i lubi robić prezenty?

Na razie to wszyscy którzy uważają go za idiotę po 1 wpisie wyglądają na stuleje które myślą, że jedynym celem w życiu jest ruchac wszystko i wszędzie, a osoby które się nie rucha należy odstawić.


@Mruvek: BŁAGAM CIĘ!

Trochę żenua z tej typiarki, trochę wygląda to, jak gdyby to nie był 1 raz tego typu. #!$%@?
  • Odpowiedz
podeslij namiar na priv :P


@misieg8: nie mam w tym żadnego interesu, zresztą pewnie jesteś z okolic Warszawy jak większość wykopków to wątpię, że jechałbyś 500 km. A jak nie to gdzie Ty mieszkasz, że nie masz ladacznic w pobliżu, przeciez to jest praktycznie niemożiwe, większość kobiet ma swoją cenę.
  • Odpowiedz