Wpis z mikrobloga

#!$%@?! Najpierw u sąsiadów impreza, muza i darcie ryjów do rana. Nie pospałem. Na drugi dzień też nie bo jakiś melepeta kotlety ubijał. #!$%@? przez kilka godzin!! Chyba na zapas schab tłukł. Policzyłem z ciekawości i wyszło mi że ze 14 kotletów ubitych. No ale nic, w końcu te kotlety ubili i miałem nadzieję że nareszcie będę mógł rozkoszować się błogą ciszą. Taki #!$%@? jak batorego komin!! Jakiś cymbał wiertarką zaczął #!$%@?ć. Stara gotuje właśnie bigos na uspokojenie a ja czekam aż sąsiedzi powracają z roboty i trochę ich #!$%@?. Zemsta będzie słodka. Przepraszam pozostałych sąsiadów z mojej klatki, jesteście niechcianą ofiarą mojej zemsty.

#pdk #lancuszeksasiedzkiejzemsty
Trzesidzida - #!$%@?! Najpierw u sąsiadów impreza, muza i darcie ryjów do rana. Nie p...

źródło: comment_8TXHfDB66uKOTRBehOgpBk8ojjzRn055.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: Kiedyś miałem sąsiadke dewote, która przysyłała mi patrol do domu codziennie o 22:15 - głośne rozmowy i chodzenie po domu ją #!$%@?ło.

Kupiłem dwa estradowe JBL i końcówke mocy 2x400
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: Tym chcesz się mścić? Podaję lepszy przepis - działa również świetnie na imprezy za ścianą.
Do wiertarki udarowej zakładamy śrubę (zamiast wiertła). Taką klasyczną z sześciokątnym, płaskim łbem. Wiertarkę ustawiamy na czysty "młot" - bez obrotów. Do problematycznej ściany jedną ręką przykładamy drewnianą deskę do krojenia, drugą ręką do deski aplikujemy wiertarkę. Po uruchomieniu łomot jest taki, że umarli z grobów wstają.
Kilkukrotne uruchomienie naszej aparatury po wystąpieniu hałasu u
  • Odpowiedz