Wpis z mikrobloga

@Laserade: rozpylanie tlenku glinu (tak sie #!$%@? nazywa ten pierwiastek po polsku) w powietrzu wygląda tak lub tak poza tym glin to 3 pierwiastek pod względem rozpowszechnienia w skorupie ziemskiej więc rozsypywanie go z samolotu to jak dolewanie wody do oceanu
dlatego właśnie chemtrails to teoria w którą tylko najwięksi debile są w stanie uwierzyć
co do patentu fakt istnienia patentu nie oznacza że coś istnieje i ze ma sens (apple tego ostatniego bardzo usilnie dowodzi) https://www.google.ie/patents/USD580465

Lotnictwo wojskowe Stanow otwrcie przyznalo sie do uzywania tego(rozpylanie tlenku alumonium

chyba w głodowych
  • Odpowiedz
@Laserade: pisanie aluminium zamiast glin to nie błąd ortograficzny, to brak chemii w gimnazjum (nawet nie wiem co do tego ma pisanie z telefonu)
reszty nie komentuje bo widać i tak nie zrozumiesz bo o czymś takim jak wiatr i erozja pewnie nie słyszałeś
  • Odpowiedz
@tulonr1: Wiatr nic nie daje, bo takich odpadow produkuje sie malo, a stezenia sa duze i to na odlegloscisch, gdzie wiatr by doniosl naprawde jeynie szczatkowe ilosci.

Myslalem, ze chodzilo ci o blad, ze napisalem aluminium przez o.
W kazdym razie, wciaz - to jak nazywam pierwiastek jest tu najmniej istotne.
Ponadto, moze i wystepuje, ale nie w takiej postaci !!
No chyba, ze natura w jakis cudaczny sposob tworzy pyl krystaliczny, zamiast zbitych grud
  • Odpowiedz
@Laserade: Stary, ja mieszkam 20 minut samochodem od lotniska. Codziennie nad moim domem przelatuje dosyć nisko pierdyliard samolotów. Krzywda nie dzieje się ani mi, ani mojej rodzinie, ani moim zwierzętom.
  • Odpowiedz