Wpis z mikrobloga

@vechi: Mam to samo, serio. Pierwszy raz w zyciu glupio mi sluchajac jakiegos jurora. Jednak wiekszosc traktuje ta robote mocno z przymruzeniem oka, a tutaj mamy do czynienia z jakims chorym belkotem.
@variss: @mikolajeq: @Indikatiwus_presentusaktiwus: No w momentach kiedy Stenka otwiera gębę, to tak czuję się zażenowany. A co do samej formuły, nie nie czuję. Program leci mi na osobnej karcie a na kompie robię coś innego i głównie słucham, tylko oglądając skoki. Poza tym, większość życia spędziłem na basenach, pracowałem na kąpieliskach, gdzie były skocznie 3,5,10 metrowe z których musiałem skakać, więc wiem, że człowiek jest normalnie obsrany by skoczyć
Poza tym, większość życia spędziłem na basenach, pracowałem na kąpieliskach, gdzie były skocznie 3,5,10 metrowe z których musiałem skakać, więc wiem, że człowiek jest normalnie obsrany by skoczyć na nogi, a co dopiero jakoś inaczej, przed widownią i w TV


@vechi: Dokladnie, wiadomo, heheszki itd., ale kto nie skakal ten nie zrozumie. Ja mam obok siebie platforme 7.5m, skakalem kilka razy na nogi i poki co inaczej sie jeszcze nie odwazylem.