Wpis z mikrobloga

@Acnologia: raczej brak gier i swietna grafika ale jak wybulisz 5 tys zl, kontra dobre ceny konsoli, duzo gier ktore sa lepsze od tych na pc i dobra grafika, ktora starczy dla kazdego normalnego czlowieka
  • Odpowiedz
@pqp_1: Do tej pory dyskusja miała sens. Nie będę ci tłumaczył dlaczego PC jest lepsze bo jest to moja opinia, a ty masz swoją. I nie bluźnij mówiąc, że PC ma mało gier bo np. CS:GO, LOL czy DOTA są popularne do tego stopnia, że istnieją na scenie e-sportowej i gra w nie dosyć dużo ludzi. Btw.


Aha

  • Odpowiedz
@Acnologia: ale gry sieciowe, ktore odpali komp za 999 zl, to nie jest dobry argument

pozatym konsole maja swoje mistrzostwa, chociaz nie tak popularne jak gry na pc
  • Odpowiedz
@pqp_1: Porównajmy PC i konsole do samochodów. Konsola to będzie tak VW Passat, który wszędzie daje radę i kosztuje umiarkowanie. Z kolei PC to Nissan GT-R, który ma masę elektroniki i dużo niepotrzebnych bajerów. Jednakże, ludzie wolą GTR od Passata, jeżeli ich na to stać, ponieważ chcą mieć większą radość z jazdy i osiągać lepsze prędkości pomimo ograniczeń ustalonych na drogach. Jak widać, ja wolę GTR i tego się trzymam. Nie
  • Odpowiedz
@pqp_1 :Przecież napisałem jeżeli ich na to stać. Czytaj ze zrozumieniem. Jeżeli kogoś stać na superauto to stać go też na paliwo. Poza tym, jak go stać to to są jego pieniądze i jego wybór co kupi.
  • Odpowiedz
@Acnologia: slabo porownujesz, bo sa tansze samochody ktore sa lepsze od tych ktore sa drozsze

pozatym nigdzie nigdy nie napisalem ze pc to gorsza platforma do gier, poprostu patrze na fakty ktorych biedaki pc nie rozumieja, ze ich laptop na integrze sprzed 5 lat to nie jest pcmasterrace

pcmasterrace to pcty po ok 5 tys zl, polowa tego tagu uwaza sie za pcmasterrace z lapkiem na integrze ktory ciagnie csa i
  • Odpowiedz
@Acnologia: no i ja zlozylem pc za prawie 6.5k, gram w gry na pc i na konsolach, wole konsole a kilka z tych idiotow z pcmasterrace nazywa mnie biedakiem nie wiedzac nawet jaki mam sprzet, to chyba swiadczy o tym ze sa to zwierzeta, bo nie rozumieja ze sa ludzie ktorym na fps nie zalezy

dla mnie fps nie ma znaczenia, jedynie nie zniosl bym gry w 15 fpsach, a takich
  • Odpowiedz
@pqp_1: No widzisz. Ja sam mam pada od Xbox'a One podpiętego pod PC i mi wystarcza taki setup. Co do FPS, uważam, że 60+ FPS to jedyne słuszne FPS, ale to już jest kwestia indywidualna.
  • Odpowiedz