Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki. Szukam fotelo-poduszki. Chcę kupić pod laptopa, bo mam dość niską ławę i na każdym krześle siedzę zgarbiony, poza tym chciałbym się również rozwalić na czymś takim.
Chodzi mi o coś takiego jak na zdjęciu.
Nie wiecie gdzie szukać - w internecie nie szukam, bo muszę na taką usiąść i zobaczyć jak się prezentuje.
Mieszkam na Nowym Mieście, będę wdzięczny za pomoc.
#rzeszow
Pobierz mustafas00 - Witajcie Mirki. Szukam fotelo-poduszki. Chcę kupić pod laptopa, bo mam d...
źródło: comment_AinpVN0csBSe1oYKevOFqGBKXMD5AHt0.jpg
  • 18
@mustafas00: jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem takiego wynalazku. Jednak nie wyobrażam sobie jak używać tego jako krzesła pod stół. Jeśli chcesz, żeby było wygodnie - kupuj największą jaką znajdziesz, niestety zajmuje trochę miejsca w pokoju, ale komfort pracy jest nieziemski. Często przeglądam internet na laptopie na takiej pufie, ale jeśli do zabawy musisz używać myszy, to może być ciężko.
rzyszłości podstawkę pod laptopa - taki ,,stolik przyjaciel", gdzie kolego zakupiłeś to?

odpowiedz zgłoś link

@mustafas00: ecopuf.pl kupowałem przez stronę ale najpierw przetestowałem na żywo u kumpla.
Dokładnie ta, jest super. Po 1,5 roku użytkowania muszę dokupić wypełnienie. I da się wyspać na tym wygodnie, szczególnie w połączeniu z podnóżkiem. Jak ktoś wpada na noc, to często nie chce się przenosić na łóżko tylko na tym zostaje.
@mustafas00: w takim razie pewnie jeszcze nie siedziałeś na wygodnym :D niestety za fotel do komputera trzeba zapłacić przynajmniej 500 cebulonów żeby zaczął być wygodny. Na pewno będzie zdrowiej na fotelu. Mówi człowiek który pracuje cały dzień przy komputerze :P
@Skinnyp: Kolego, Ty jesteś z Rzeszowa? Jeśli tak, to mam niecodzienną prośbę.
Czy mógłbym obejrzeć tą pufę? Są w dobrej cenie, ale musiałbym na niej usiąść żeby zobaczyć czy mi podpasuje pod ławę. Byłoby za to dobre piwko.