Wpis z mikrobloga

Misiaki Pysiaki, mam pytanie. Jutro, albo pojutrze maks będziecie mogli zadawać pytania do #amazdziadkami. Pytanie tylko jak to zrobić: zrobić znalezisko gdzie będziecie zadawać pytania i potem drugie z odpowiedziami? Czy może lepiej jak powstanie specjalny wpis na mikro, gdzie będziecie zadawać pytania a potem znalezisko z odpowiedziami? No i w jakiej wersji? Filmowej, czy tekstowej? Biorę pod uwagę, że można zrobić jedno i drugie, ale wtedy na odpowiedzi sobie trochę poooczekacie.
  • 9
@BQP: ja chce w filmowej :) jak odpowiadaja na zadane pytania nagranie :) no i elita jest na mikro wiec mi to obojetne, czy zrobisz wpis czy znalezisko :)
@porque: przeżyli wojnę, okupację niemiecką, byli świadkami mordów, pracowali u Niemieckiego oficera, który "dostał" gospodarstwo niedaleko nich. Przetrwali komunę. Choć myślę, że właśnie czasy wojny są najciekawsze.
@porque: wolałbym zrobić jako znalezisko, żeby każdy miał możliwość zadania pytania, a nie tylko Ci co siedzą na mikro. Jednak mogliby to śmiało zakopać za spam. W końcu dwa znaleziska na ten sam temat.
@BQP: mozesz zrobic tu i tu najwyzej, albo nawet chyba w zakopanym znalezisku da sie komentowac?

a do tego to troche wiary w wykopki :P

i po trzecie, wiesz ze czekam od samego poczatku jak o tym wspomniales :D wiec i poczekam jeszcze te kilka dni wiecej :)

a co do opowiedzenia, niech opowiedza wszystko :D chce sie wszystkiego dowiedziec :)
@porque: Moi dziadkowie jak zaczną coś opowiadać to masz wieczór z głowy :) Dlatego osobiście jestem przygotowany nawet na kilkanaście godzin materiału (jak będzie dużo pytań). Jako, że pracuję i jakoś dużo czasu nie mam, to myślę, że odpowiedzi mogą się ukazać nawet tydzień później (jeżeli to przerobić na wersję tekstową. Filmowa będzie dostępna nawet po dwóch dniach). Chce to zrobić naprawdę "pro" i będzie to dla mnie ogromne wyzwanie. Ale