Wpis z mikrobloga

#wows #worldofwarships
Małe curry. Cleveland pretty ballanced xD Swoją drogą co w tej bitwie się #!$%@?ło... Ja i dwa niszczyciele musieliśmy zatrzymać 4 pancerniki, nawet nie skończyliśmy zabijać tych pancerników zanim 5. pancernik plus 3 krążowniki z drugiej flanki po zabiciu reszty planktonu w naszym teamie nadpłynęły z drugiej strony... Wykończyliśmy te pierwsze pancerniki i wzięliśmy się za zabijanie nowo przybyłego mięsa w międzyczasie musieliśmy capować bo byśmy przegrali bez tego xD
Swoją drogą dzięki ci panie za dobrych kapitanów niszczycieli, zwłaszcza tego gościa co tez nabił 2k xp.
Pobierz Eau-Rouge - #wows #worldofwarships
Małe curry. Cleveland pretty ballanced xD Swoją d...
źródło: comment_V8KKzwbdUVelGNuQsAYZsJUj6QjkZpvj.jpg
  • 13
@kubakabana: Reload 6s, 12 152mm dział i wszystkie mogą jednocześnie celować w jeden cel (4 wieże po 3 działa, 2 z przodu 2 z tyłu), jakieś 15km zasięgu, 33 węzły, całkiem zwrotny, 2. najlepsze AA na tier 6 po Fuso i brak torped. Ma największą siłę ognia ze wszystkich amerykańskich CA po za Des Moines (tier X), ponieważ balans xD
@kubakabana: Wszystkie japońskie CA mają torpedy. Stockowy Mogami (tier 7) ma chyba 15 152mm dział, ale na pewno strzela wolniej niż Cleveland.

Ja tam czekam na pancerniki hamburgerów. Iowa here I come! ( ͡ ͜ʖ ͡) Pancernik z prawdziwego zdarzenia, więc z solidnym pancerzem, nie jak Kongo czy Amagi, 9 406mm dział i 33 węzły? Yes please ( ͜͡ʖ ͡€)
@kubakabana: No nie. Iowa mogła w coś trafić w przeciwieństwie do Yamato xD I Iowa i ogólnie amerykańskie pancerniki miały o wiele lepsze "zarządzanie uszkodzeniami", więc w teorii posłanie ich na dno powinno być o wiele trudniejsze, mimo że Iowa miała na papierze słabszy pancerz niż Yamato.
Nie bez przyczyny Iowa jest uważana że najlepszy pancernik w historii. 2 ostatnie Iowy wykreślono z rejestru okrętów marynarki dopiero w 2006. USS Missouri
@Eau-Rouge: Ja tam czekam na to czy uda się złożyć naszą flotę niszczycieli, bo na razie rozpatrują podobno albo jedną linie niszczycieli dla nas, albo drzewko europejskie Holandia, Belgia Dania, Szwecja, Norwegia i my w jednym.