Wpis z mikrobloga

Jakby kogoś interesowało, kilka fotek zrobionych "mikroskopem" . główne problemy to dziurki występujące zaraz po szwie w modelach powłokowych i "zakładanie" się warstw. To problem na dziś ;) plus mam w cholerę płytek silikonowych którymi będę próbował zredukować drgania w drukarce, bo póki co to własnie je winię za przekładające się warstwy (z uwagi na ich losowe występowanie).
16 fotek:
http://imgur.com/a/EnGQK/#0
#druk3d #reprap
Pobierz p.....s - Jakby kogoś interesowało, kilka fotek zrobionych "mikroskopem" . główne pro...
źródło: comment_M5FrEHN4maignSspTXx76MiMVN9y01t0.jpg
  • 9
@gromwell: tak uczynię jak będę w domu :) pozostało mi po magsterce w cholerę kawałków LSR o różnej twardości 30-70 w skali Shore'a , chcę je wykorzystać wpierw gdzieś między wózkiem z aluminium a płytką grzewczą, bo dość mocno drży + w ekstruderze bo mam milion podkładek między dużą zębatką a łożyskiem (to tylko kwestia komfortu audio ;) ) Szukam jeszcze potencjalnych miejsc do użycia tego być może wspaniałego wibroizolatora ;p
@FlameRunner: odowiadam: tak! Wczoraj robiłem potrójne sprawdzenie, dokręcałem napinałem, paski ustawiłem równolegle, nie ma tarcia między paskami a zębatkami i plastikiem, zmieniłem nawet sterownik od osi X ;) Y po przechyleniu drukarki jedzie więc zakłądam że jest ok, X w tenspoób nie sprawdzałem, ale ręką chodzi luźno, kręcąc zębatką ręcznie też idzie bardzo lekko.

@gromwell: tak zrobię zrobię 0.1 z 10mm/s i 0.3 z 10mm/s. ale zakałdam że u Ciebie