Wpis z mikrobloga

Morrowind Overhaul czy Morrowind Rebirth
Mirki, po obejrzeniu paru filmików z yt zainstalowałem z ciekawości Morrowind Overhaul i muszę przyznać że choć nie spotkałem się z mocno zmienionymi wątkami fabularnymi to grafika została poprawiona - wiadomo ze starego nowego nie zrobisz ale widać różnice (dosyć ciągnie zasoby komp.)
mod Morrowind Rebirth v.2.9 jest dodatkiem do podstawki The Elder Scrolls III: Morrowind z tego co zauważyłem nie poprawia za wiele grafiki ale nie instalowałem dodatku (może ktoś coś się wypowie)

Morrowind Overhaul - strona z której korzystałem przy instalacji
Morrowind Overhaul - film instruktażowy
Morrowind Rebirth - Trailer

wołam @krl_krl @babec @Cavalorn i @UZ01
#oswiadczenie #morrowind #skyrim #theelderscrolls
Blackman - Morrowind Overhaul czy Morrowind Rebirth
Mirki, po obejrzeniu paru filmik...

źródło: comment_bt9Y4ILH8qdUmAPqe3dC79IaKgw1XXiK.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Blackman: wystarczy przeczytać dowolny opis żeby wiedzieć co zmienia ten drugi

Morrowind Rebirth to potężny mod, którego celem jest gruntowne odrestaurowanie trzeciej części cyklu The Elder Scrolls. W przeciwieństwie do większości projektów tego typu nie ogranicza się jedynie do poprawy grafiki. Akurat pod względem wizualnym zmian jest niewiele. Zamiast tego produkcja znacząco rozbudowuje zawartość gry. Wirtualny świat jest znacznie gęściej zapełniony postaciami i lokacjami. Kompletnie przebudowano wszystkie miasta, dzięki czemu
  • Odpowiedz
@Blackman: najbardziej zasobożerną opcją Overhaula jest zwiększenie zasięgu widzenia (bo reszta nie wpływa jakoś szczególnie na wydajność) - nie polecam wychodzić poza zalecaną wartość (bodajże 20), bo każdy dodatkowy kroczek znacznie wpływa na spadek fpsów.
  • Odpowiedz
@czlowiek_golab:
spk cumplu, fajne zrzuty zrobiłeś przy pomocy czaru lewitacji ;d
muszę przyznać że całkiem całkiem to wygląda

btw. wracając do wcześniejszego: co to jest2-kanałowy DDR3 i to w nawiasie (9-9-9-24) oraz różnica między włączonym/wyłączonym SLI pytam bo się nie orientuje a mam okazje się dowiedzieć
  • Odpowiedz
@Blackman: Co do dwu-kanałowości RAMu to szczerze mówiąc nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°), to stara technologia, jest w komputerach "od zawsze", podobno zwiększa wydajność RAMu, w praktyce to polega na tym, że kości wkłada się do parzystych slotów (tak jak na zdjęciu poniżej, patrz na kolory, więc jak masz dwie kości 2-kanałowego RAMu i cztery sloty na płycie głównej, to wkładasz je do slotów 1
czlowiek_golab - @Blackman: Co do dwu-kanałowości RAMu to szczerze mówiąc nie wiem ( ...

źródło: comment_R1HoBEmEJXDW0Cm2yfwYJf3MVnrkbTMw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz