Wpis z mikrobloga

@kubakabana: Pancerniki japońskie nie miały AA, dopiero w pozniejszej fazie wojny postanowili umieszczać więcej AA na statkach.
Dlatego też ciężko jest się bronić przeciwko samolotom, jednak parę serii z dział pancernika i lotniskowiec znika z mapy.
@vdr: This. Za każdym razem jak widzę płacz o torpedy to mi się śmiać chce xD Sam gram w dużej mierze pancernikami i nie mam z nimi żadnego problemu, wystarczy myśleć.
@kubakabana: Skręcać w stronę najbliższego samolotu/od niego. Najlepszą opcją jest utrzymywanie samolotów za rufą najdłużej jak tylko się da, ale płynięcie prosto na nie też jest dobrą opcją. A jak samoloty atakują z dwóch stron.. Masz pecha, trafiłeś na dobrego kapitana CV. Których i tak jest jak na lekarstwo.
Sytuacja ze wczoraj, ja w Fuso, przeciwnik miał Rangera (CV tier 7), zagapiłem się na starcie bitwy i odłączyłem się od 2
@Eau-Rouge: ja zostalem sam na dwa lotniskowce, chyba 5 tiery albo 4 nie pamietam, przeladowaly sie i puscily mi te torpedy od boku i od przodu i nie mialem jak zwiac, a taka bitwa byla bo chyba 4 ubilem i ich dwoch zostalo
@kubakabana: Ja wczoraj miałem bitwę gdzie w #!$%@? Kumie (24k hp, tier 4 IJN CA, albo raczej CL) miałem 5 fragów i ponad 80k dmg. Przegrana. Zostałem sam vs 2 Kawachi i Myogi. Udało mi się zabić Myogi, ale zajęło to tak długo że jeden z Kawachi mnie dogonił i dupa ( ͡° ʖ̯ ͡°) 10/10 team.
@kubakabana: Lotniskowcem za to nie da się w ogóle zrobić carry. Jak lemmingi zrobią dziurę w linii albo nie nadążysz za nimi, to drugiego podejścia samolotami nie będziesz miał szansy wykonać, w końcu z 10 km leje Cię każdy, a Ty nikogo i dodatkowe info, jak się pali, to nie startują samoloty, więc 2 salwy z HE i masz spokój na parę minut.