Wpis z mikrobloga

Jaką polecicie myszkę, przede wszystkim z bardzo wygodnym środkowym przyciskiem pod scrollem, najlepiej laserową?
Niestety zdecydowana większość ma ten przycisk tak zrobiony, że jego wciśnięcie wymaga większej siły i ma dziwny dźwięk, co przy częstym użyciu jest masakryczne.
#komputery #grafikakomputerowa
  • 5
@emdet: Dobrze by było jakbyś podał budżet. Ja mam Zalmana ZM-GM3 kupionego z 5 miesięcy temu za jakieś 100zł i jestem bardzo zadowolony, nie trzeba większej siły do środkowego przycisku, ale nie wiem o co ci chodzi z tym dziwnym dźwiękiem.
@Murzinio: budżetu nie mam, jak będę miał wywalić 150zł za spokój i wygodę na parę lat to luz.
Aktualnie używam jakiegoś wiekowego budżetowego della na kablu, który jednak środkowy przycisk ma zrobiony perfekcyjnie. Z dziwnym dźwiękiem chodzi mi głównie o jego głośność, wiele myszek ma np bardzo ciche klawisze, a po wciśnięciu środkowego przycisku jest PYK, jakby się wduszało wieczko od słoika.
Ten Zalman wygląda strasznie futurystycznie, wygodne to to? Bo
Najlepsze myszy jakich dane mi było używać były od Steelseries. (Teraz uzywam KANA v2) Nie są tanie, ale ksztalt i scroll mają nieziemski. Wygoda 11/10 ;)
@oludzie: no faktycznie, ceny trochę spore. No i niestety, jak to myszki dla graczy, w większości na kablu. Najbardziej mi siedzi coś pokroju Logitech V450 - no ale niestety, w logitechach scrolle są IMO słabe ( ͡° ʖ̯ ͡°)