Wpis z mikrobloga

@Agresciwo: siema, chciałem tylko poinformować, że zdecydowałem się na tego Hyundai'a. Przemawiały za nim niska cena, SmartTV i mozliwość nagrywania telewizji na pendrive. Byłem w sklepie stacjonarnym zobaczyć go na żywo i był OK - bez rewelacji, jak np. w przypadku jakiegoś LG za 1500 zł, ale naprawdę jak za 1100 zł to obraz, dźwięk i w ogóle możliwości fajne.

Dzięki za pomoc i opinie w sprawie tego telewizora, bo nie ukrywam, że Twoja opinia odnośnie tego, że jak się trafi na dobry model to będzie się zadowolonym, była dla mnie ważna. Przeczytałem recki w necie i były generalnie dobre (zarówno dla tego jak i jego bliźniaczego modelu), więc stąd decyzja o zakupie :)
  • 1
Tak, jak Ci pisałem wcześniej. Najważniejsze jest, aby wybór podobał się Tobie a nie sprzedawcy. Hyunday nie kładzie zbyt dużego nacisku na marketing, szczególnie jeśli chodzi o telewizory, ale czasem można na trafić na bardzo dobry model w stosunku do "popularnej marki". Miłego użytkowania. Oby dobrze Ci służył. ( ͡° ͜ʖ ͡°)