Wpis z mikrobloga

@Soren: 80% albo i więcej społeczeństwa ma małe pojęcie o kwestiach technicznych i tym co dzieje się w internecie, i jakmi rzadzi się prawami. Są nieświadomi jak łatwo ich konto fb jest do przejęcia, u mojego brata w szkole technikum już w 2 klasie zwijają konta fb ładnych dziewczyn w nadziei że któraś tam umieszcza nagie foty.
  • Odpowiedz
@syfix: To i ja wiem. Widać to codziennie. Pierwszy zwykle wygrywa. Podobnie jest z krypto, jeśli coś jest pierwsze ma długo uprzywilejowaną pozycję nawet jeśli wyjdzie coś lepszego. Ale z tą prywatnością to się powoli zmienia. Szczególnie w USA. Tam już nieźle panikują z powodu inwigilacji państwa i ograniczania wolności obywatelskich. A wystarczy by powstała moda i to samo się rozkręca. Tu jest coś co goście tworzyli 4 lata i
  • Odpowiedz
U nas rośnie nowe pokolenie znacznie bardziej zakorzenione w sieci, kwestia 5-10 lat jak zaczną mieć duży wpływ na wyniki wyborów.


@Soren: nie ma wątpliwości a reszta to ludzie za bardzo wystraszeni żeby nawet plusa dać :) Co nie znaczy, że nie widzą co się dzieje.
  • Odpowiedz