Wpis z mikrobloga

Bekę mam z wielkich hetmanów wypoku xD Żeby mieć ochotę walczyć za ten kraj to trzeba być albo a) skończonym idiotą albo b) aaa....nie ma b :D I powiecie, że lewak ze mnie albo inny niedorozwinięty człek xD Najbardziej jest przerażające, że taki hetman napisze "TY tchórzu!!" i miliony plusów xD A bolesna prawda jest tak, że to Ty jesteś idiotą ;_; Tylko o tym jeszcze nie wiesz ^^ Sam kiedyś chciałem do woja służyć ojczyźnie...boże jaki ja byłem głupi xD Myślicie, że syn tuska czy bronka będzie walczył za ten kraj? xD Jeśli tak to nie ma sprawy też mogę walczyć ;) Kocham ten kraj ale nie chcę być frajerem bo tym panowie będziemy frajerami, których pierw walą w dupę jak jest pokój jak się tylko da. Za kurtyną mówią sobie wprost ten kraj to "#!$%@?, dupa i kamieni kupa" a jak się robi niebezpiecznie to tych co walili w dupę przez 25 lat "wolności" xD chcą przekonać, że trzeba walczyć za kraj! A prawda jest taka, że my będziemy walczyć za ich układy a nie żadną Polskę ;]
#mobilizacja #oswiadczenie #wojna #wojsko
  • 121
  • Odpowiedz
@garniturowiec: Jaką pustkę trzeba mieć w głowie, aby walczyć za przedmiot!
Nawet nazwa kraju Rzeczpospolita sugeruje, że ma się do czynienia z obiektem - czyli z czymś, co nie odczuje, że się za niego walczy. To jak walka o krzesło, młotek albo firmę.
Twój dziadek zginął za organizację pod nazwą Polska, bo tak został zmanipulowany przez innych. Nie miał absolutnie wpływu na to, że urodził się tu, a nie na
  • Odpowiedz
@dhMichu: "#!$%@? umysłowego?"
Chcesz być frajerem droga wolna ^^ Przecież ja Ci nie zabraniam ^^ Tylko kiedy Ty będziesz walczył o kraj ludzie, którzy teraz nim "rządzą" #!$%@?ą jako pierwsi z rodzinami zdajesz sobie z tego sprawę?
@Cat0Woman: "Co polecacie dla bezmiesnia jak ja? Chodzi mi o siłę w rękach :)" xD Skończ #!$%@?ć głupoty xD Bo z twoich wpisów wynika, że Ty siłowni jeszcze na oczy nie widziałaś xD
  • Odpowiedz
Tylko kiedy Ty będziesz walczył o kraj ludzie, którzy teraz nim "rządzą" #!$%@?ą jako pierwsi z rodzinami zdajesz sobie z tego sprawę?


@RexxarHell: Jasne, że sobie zdaję sprawę z tego. Niech #!$%@?ą, a wtedy w rękach Polaków wtedy będzie to, żeby tu już nie wrócili. Albo niech wrócą, ale żeby nie mieli już prawa rządzić tutaj. Ja po prostu zdaję sobie sprawę, że gdybym spierdzielił do Niemiec, Anglii, Włoch czy gdziekolwiek
  • Odpowiedz
@dhMichu: @Cat0Woman: @RexxarHell: Ja zostawię tylko obrazek tego, jak kiedyś wyglądał nasz kraj, oraz daty Rozbiorów Polski:

I rozbiór Polski – 1772 (Rosja, Prusy, Austria)

II rozbiór Polski – 1793 (Rosja, Prusy)

III rozbiór Polski – 1795 (Rosja, Prusy, Austria)


Oraz zadam pytania:
a) Jakim cudem zamieniliśmy się w liżące dupę Amerykanom państewko, z którego wiele osób albo się śmieje, albo określa nasz naród mianem "złodziei"?
b) Gdzie się
L.....s - @dhMichu: @Cat0Woman: @RexxarHell: Ja zostawię tylko obrazek tego, jak kied...

źródło: comment_XcGyMbVvL5ndKxP73RjGJPyLJnsjJZ5s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dhMichu: Jak byś przeczytał uważnie to byś wiedział, że nie chodzi mi o Polskę tylko układy! Bo za to właśnie będziesz walczył. Taki chłopczyk na posyłki tuska na co ja się nie zgadzam! A co do tego ich nie wracania to chyba nie wiesz jak działają rządy na emigracji :P Nie ma takiego sposobu, żeby nie wrócili :)
A jeszcze jedno do naszej wojowniczki @Cat0Woman: Czytałem twoje komentarze i Ty
  • Odpowiedz
Jak byś przeczytał uważnie to byś wiedział, że nie chodzi mi o Polskę tylko układy!


@RexxarHell: a mi właśnie chodzi o Polskę, a nie o układy. ;) Polityka to nie jest mój ulubiony temat, myślę że mamy tu podobne zdanie odnośnie jej, ale myślę, że należy zakładać że "nie da się" albo "i tak się nic nie zmieni". Z resztą mam nadzieję, że ta cała dyskusja będzie wyłącznie teoretyczna a obie
  • Odpowiedz
@Cat0Woman: Nie obchodzi mnie ile masz czasu...Co chcesz rozwijać. Po prostu Ty jeszcze nawet nie jesteś na starcie a już pozujesz się na weterana trochę pokory.
@dhMichu: No własnie myślę, że tutaj jest pies pogrzebany bo ja się polityką interesuje i jak patrzę co oni wyprawiają z Polską to staje się jasne, że tak naprawdę walczył bym za układy tuska i całej bandy a nie Polski...niestety.
  • Odpowiedz
bo ja się polityką interesuje


@RexxarHell: ja obserwuję, widzę, nie interesuje mnie to na tyle, żeby się pasjonować tym, ale na tyle, żeby zdawać sobie sprawę z tego co się w polityce dzieje. Ale rządy i politycy się zmieniają, prędzej czy później. A ja mimo wszystko chcę być Polakiem i mieszkać na polskiej ziemi, i tyle.
  • Odpowiedz
@RexxarHell: Nie? Po prostu kocham swój kraj. Ty nie musisz, ale po cholerę wrzucać takie posty? Wisi mi to czy pójdziesz na front czy nie. Po prostu siedź cicho i nie krytykuj tych, którzy są innego zdania.
  • Odpowiedz
Wykopki widzę że widły i proce już gotowe na spotkanie z wrogiem. A co najważniejsze wyciągnięte już działa największego kalibru czyli spam w internecie jacy to oni nie są hurr durr do obrony kraju ;)
  • Odpowiedz