Wpis z mikrobloga

@RomeYY: pff nie, komunę niech założy razem z innymi takimi. To jest jak z tym ustalaniem jednakowych cen na nowości księgarskie. Komunisty jedne.
Się wychyl to zaraz ktoś będzie chciał ci łeb ściąć. Miej rozwijający się rynek i narzekaj że trzeba konkurować i jest on nie doskonały. pff

pij dalej wszystkie płemieły

no właśnie nie pijam premier wszystkich :) raczej powracam do starszych rzeczy. Szkoda że ci blogerzy itp. pomijają fakt
@axis_mundi: a ja uwazam i pewnie Kuba tez, ze nalezy rownac do najlepszych a nie cieszyc sie, ze jest lepiej, niz bylo, moglbym to porownac do myslenia starego pokolenia na temat polityki i zmian gospodarczych w tym kraju, ale zaraz bedzie, ze wrzucam znow polityke do piwa

@axis_mundi: aaa, i zeby bylo jasne, bo Kopyr tez nie zrozumial Kuby, nie przeszkadza nam ilosc premier, ale ich poziom przede wszystkim, bo tworcy wiedza, ze i tak sie sprzeda, wiec po co robic dobre piwa i jeszcze za te slabe wypusty chca niewiadomo ile siana, bo pzreciez kraft, rzemioslo, to sobie policzymy, nie wazne, ze piwa sa wadliwe, przechmielone itd., to wkurza i na to narzekamy, ja tez wracam do
@RomeYY: jesteś pewien że oglądałeś to wideo? :) bo dokładnie takie narzekanie piętnuje.

bo tworcy wiedza, ze i tak sie sprzeda, wiec po co robic dobre piwa i jeszcze za te slabe wypusty chca niewiadomo ile siana,

hehe oszukujo! pijaki i złodzieje bo każdy pijak to złodziej.

a wczesniej pewnie tego nie doskonalili, bo nie mieli czasu, przez wzglad na premiery i inne sprawy piwne

Jesteś pewien? Z poycji takiej wyroczni
@axis_mundi: włączyłem ten film, wiedziałem o czym będzie gadać bo znam jego poglądy ale po tekście 'w dupach się poprzewracało' wyłączyłem i dziękuję panu Kopyra. Niektóre jego filmy i recenzję mają wartość merytoryczną i facet ma dużą wiedzę. Jednak jego podejście jako producenta i brak zrozumienia konsumenta go zgubią. Szczerze mówiąc nie kupuję jego piw bo płacenie 8zł za butelkę 0,33 piwa, które nie wiadomo czy będzie warte swoje ceny -
@stefan71: on nie jest producentem tylko współpracuje. Nie wymyśla i nie robi wszystkiego w Widawie.

wyłączyłem

to bejrzyj boś nadwrażliwy. Toć dodał "a może nam" a dwa jest to felieton jak na samym początku jego "definicję" mogłeś przeczytać.

że konsument nie ma prawa wymagać jakości od produktu

trochę nie o tym jest film a o kwestii jakości też mówi ciekawe rzeczy i nie tak jak myślisz.