Wpis z mikrobloga

Nigdy nie ogarnę tej czerwonej (,) Notatki tam pewnie na mnie już mają konkretne, na river robie zrzutki często na mocną agresję, póki co dla mnie river to wróżenie z fusów na zasadzie albo ma lepiej albo nie. Wszystko co na PS.com o czerwonej i ciekawsze video od złota więc póki co bida.

Jak eksportować/importować notatki na graczy do drugiego kompa w HM2?

W końcu muszę przysiąść i ja porobić notatki na graczy, bo na dyszkach już sporo nickow się powtarza a notatek mam tyle co na bieżąco coś ustrzelę

#poker
Pobierz Lanza - Nigdy nie ogarnę tej czerwonej (╯︵╰,) Notatki tam pewnie na mnie już mają kon...
źródło: comment_E0ouoaKm3AwlsCylqJ7j7WsHR5YQjGFn.jpg
  • 6
@Lanza: nie czytasz gry, taka jest prawda. Za mało raisujesz cbetow, walisz 2-3 beczek, nie umiesz wykorzystać capped range, za mało 3betow pre, za mało defendujesz blindy, za mało otwierach z późnych; to sa niektóre możliwości; weź coachingi
@Mifari: Na chwile obecna nie przewiduje w ogole takich wydatkow, za 40$ na PS mam zloto gdzie do obejrzenia z 20-30h materialow odnosnie NL10 i wyzej i wyniose z tego na pewno więcej niż z treningu na którym i tak zapewne będę się uczył wielu rzeczy, które są tam omawiane :)