Wpis z mikrobloga

39717 - 1 = 39716

Interstellar
4/10

Nudy, nudy i jeszcze raz nudy! Jeżeli przy oglądaniu "Łowcy Androidów" miałem wrażenie, że film powinien być jeszcze z godzinę dłuższy, tak tutaj Nolan mógł spokojnie przyciąć z 40 minut. Jedynymi ciekawszymi momentami były sceny z Mattem no i ostatnie bajkowe (i pełne absurdów) 30 minut. A reszta?


itd.

Pod względem technicznym film był dobrze zrealizowany, fajnie również pokazali relatywistyczną dylatację czasu i tyle dobrych stron.

Niestety dialogi trącące banałem, infantylni bohaterowie i tania ckliwość. Typowe Hollywood. Oby nie było kontynuacji, co może sugerować zakończenie.

#maratonfilmowy #film #scifi #interstellar
  • 27
  • Odpowiedz
@l_________________________________l:
Mimo tych słabości 4/10 to IMO surowa ocena, całkiem się fajnie oglądało. Główne wady to dziury w fabule, dość nadęte dialogi, patos, zakończenie. Brak zdecydowanego pomysłu co się chce nakręcić, lub brak w konsekwencji realizacji tego pomysłu.
  • Odpowiedz
@biczplis: przyznajesz, że film ma braki, a mimo to stawiasz go tak wysoko w hierarchii. nie wiem czego oczekiwałem od klasycznego wykopka, który ocenia filmy w stylu "GÓWNO ALE PODOBA MI SIĘ WIĘC DAM 8/10". xD
  • Odpowiedz
"GÓWNO ALE PODOBA MI SIĘ WIĘC DAM 8/10


@polecam_poczytac_ciorana: Widać, że nie umiesz czytać...W takim razie jak oglądasz filmy też staje pod znakiem zapytania...

#!$%@?, każdy film ma jakieś braki! Nie napisałem, że to gówno - nie wciskaj mi ciemnoty. Film ma pewne braki, dlatego zabrałem mu 2 pkt. Ogarnij się synu.
  • Odpowiedz
Anne Hathaway grająca jakąś idiotkę (podążam za głosem serca xD)

Cooper znajdujący na jakimś zadupiu siedzibę NASA (!) i od razu zostający pilotem (!!)

Kto zająłby się wychowaniem, karmieniem wyinkubowanych dzieci? Dr Brand?

Dlaczego statek dr Miller został zniszczony, a statek z Cooperem wyszedł bez szwanku?

Murzyn czekający 24 lata (!). Czekałby na nich do swojej śmierci?

I o co chodziło z tym całym równaniem?


@l_________________________________l:
1. akurat miała racje :v
  • Odpowiedz