Wpis z mikrobloga

Dlaczego niektórzy mają problem z produktami Apple? Kiedyś używałem iPhone przez pewien okres czasu, i moim zdaniem jest to normalny telefon w niczym nie odstający od konkurencji. W dodatku bardzo płynnie chodzi mimo słabszych podzespołów, co jest bardzo dużą zaletą.
#apple #iphone #telefony
  • 30
  • Odpowiedz
@kiera1: bo maja bol dupy ze jabłko i ze to sprzęt dla hipsterow ze starbucksa, ja osobiście tylko #iphone od kilku lat. Przerabiałem wszystkie poprzednie flagowce bo pracowałem w branży, ale mimo wszystko iPhone zawsze sprawiał najmniej problemów i przynajmniej sie nie zawieszał. Dziękuje, proszę o hejty :-)
  • Odpowiedz
@kiera1: Bo hurrr durrr drogie i mama nie chce im kupić. Ja swojego iphone kupiłam bo jest ładny, wygodny w obsłudze, ma wytrzymałą baterię i jest normalnych rozmiarów, nie to co te samsugi które ledwo w dłoni się mieszczą i walą tym oczojebnym ekranem po oczach.
  • Odpowiedz
@kiera1: do niedawna sam hejtowałem Apple ale po kilku chwilach spędzonych z iPhone 6 znajomego muszę się przyznać, że sam rozważam zakup. To po prostu działa i żaden nawet najlepszy flagowiec z WP czy lagoidem do pięt nie dorasta iPhone w kwestii optymalizacji.
  • Odpowiedz
@owocbananowca: Moim zdaniem komputery Apple też są w porządku, a przynajmniej sam system który jest bardzo ładny i intuicyjny. No chyba że do specjalistycznych zastosowań to odpada.
@jestem_bordo: Cena jest często nieadekwatna to prawda. Ale zawsze jest możliwość kupna innego sprzętu.
@Pointless_Profanity: To prawda, sam obecnie używam Nokię lumię i stwierdzam że system nie jest dobrze zoptymalizowany.
  • Odpowiedz
  • 0
@dob3k: ty, patrz. To tak jak z androidem. Root, wywalasz śmieci (jeśli masz samsunga) i nic nie muli. Chociaż na moim g2 nawet tego nie musiałem robić.
  • Odpowiedz