Wpis z mikrobloga

@Jyba: @Vincenzo: przeciez wiadomo, ze nie powie zonie, ze dla siebie chce konsole tylko, ze dlw dziecka. do familijnych gier bierz xboxa bo kinect:) super sprawa z nim. mam go z x360, a z obecnejngemeracji mam ps4
@Jyba: bo dziecko ciezko od konsoli potem oderwac.
@Vincenzo: ja pierwszego kompa dostalem jak mialem 8 lat. Ale to sprawa indywidualna. Jeden bedzie umiwl oganizwac czas tak jak ja(kiedy bylo granie to bylo, kiedy bylo podworko to bylo, kiedy byla nauka to byla nauka)
@Jyba: pomysl omtym, ze potem beda rodzice mu musieli gry kupowac, a to jest wydatek. Moze lepiej jakis rower, jakis helikopter na sterowanie, cokolwiek co bedzie mu pozwalalomwyjsc z domu, czymw sie zainteresowac
@Jyba: Z tego co widzę prócz takich gier familijnych, w których dobrze mogą się bawić dzieci jak i starsi (Mario Kart, Smash Bross, Mario 3d world) Masz też assasin creed, batman, call of duty, teraz samochodówka ma wyjść project cars (niby miała wyjść na wii u) ale też są gry dla dorosłych jak Bayonetta czy Ninja Gaiden 3 (Ma wyjść Devil Third). Czyli to nie jest tak jak niektórzy piszą, że