Wpis z mikrobloga

Krótki poradnik podrywu.

Są dwa style podrywu, pośredni lub bezpośredni.

W pośrednim stylu podrywu nie dajesz dziewczynie informacji że zamierzasz ją poderwać. Pytasz o godzinę/co ćwiczy/czy wie gdzie jest jakaś fajna knajpa itp. I

W stylu bezpośrednim podchodzisz i mówisz

Druga sprawa, (ważne!), czego szukasz u kobiety? Seksu? Związku?

Nie bądź #!$%@?. Jeżeli widzisz że dziewczyna chce związku a ty chcesz być super ruchaczem to jej nie krzywdź.
Jeżeli dziewczyna chce tylko seksu to spokojnie podrywaj inne bo i ona ma innych "kolegów do zabawy".

Jaka jest jedna z najważniejszych zasad? Kwestionuj wszystkie porady. Nie ważne kto ci je podaje. Zastanów się zawsze czy one mają sens.

Widzisz dziewczynę, podoba ci się.

1. Podejdź
2. Powiedz cześć
3. Tu ci nie powiem co masz mówić, bądź naturalny.
4. Gdy widzisz zainteresowanie i jesteś na tyle pewny że warto, zapytaj o jej numer, powiesz że musisz iść itp. Po zdobyciu numeru porozmawiaj jeszcze jakiś czas.

To na co możesz się nabrać, czyli "mam chłopaka"/"jestem w związku".

Dziewczyny używają tego zwrotu w trzech przypadkach.

1.Albo żeby nie wyjść na łatwą.
2. Albo nie jest tobą zainteresowana. (pogódź się z tym)
3. Albo ma chłopaka. (niespodzianka!)

Gdy słyszysz ten tekst i używasz stylu pośredniego powiedz jej, że danie komuś swojego numeru nic "poważnego".
No nie wiem, bądź naturalny i wymyśl coś sam. Daj jej do zrozumienia że nie jesteś napalony. Miej #!$%@? po prostu.

Jeżeli chcesz zmniejszyć ilość podejść gdzie nie zdobyłeś numeru zawsze nawiązuj kontakt wzrokowy i uśmiechaj się. Gdy dziewczyna odwzajemnia uśmiech to właśnie sygnał że może być zainteresowana.

#podryw #poradnikpodrywu #podrywajzwykopem
  • 9
  • Odpowiedz