Wpis z mikrobloga

czemu te #rozowepaski są tak bardzo skomplikowane? od jakiegoś czasu podoba mi się pewna dziewczyna, która w sumie sama zainicjowała spotkanie ze mną.. zasugerowała tak jakby wyjście na łyżwy (nie zapytała wprost, ale tylko idiota nie odczuł by sugesti), więc zaproponowałem jej pójście razem pojeździć sobie na tych łyżwach (mimo, że sam nie umiem, ale co z tego?). zaproponowałem jej termin, to nie mogła, bo akurat była po za miastem. napisałem jej, żeby powiedziała mi kiedy będzie mogła, to się umówimy, a ona no spoko. czekałem 1,5 tygodnia, bo myślałem, że rzeczywiście mi napisze, kiedy będzie mogła się umówić, no ale nie napisała, więc sam do niej napisałem. umówiliśmy się na inny termin, ale jej wypadł kolejny wyjazd (to wydaje się takie podejrzane, ale wiem akurat, że nie kłamała, jestem tego pewien), więc znowu ją poprosiłem, żeby powiedziała mi kiedy będzie miała wolny termin.. i znowu czekałem, znowu nie napisała, a lodowisko już zamknęli () nie chce znowu do niej pisać i proponować spotkanie, bo wydaje mi się, że byłbym trochę nachalny i sam już nie wiem co robić, nie wiem, czy ona chce się w końcu spotkać, czy mnie specjalnie olewa, ale wydaje mi się, że ona chciałaby się spotkać, jednak jest trochę wstydliwa, po za tym warto dodać, że nigdy nie miała chłopaka. co robić mirki?
#kiciochpyta #logikarozowychpaskow
  • 10
  • Odpowiedz
@Amelie: własnie tak teraz robię, ale boje się trochę, że strace szanse.. ta dziewczyna jest na prawdę wyjątkowa, nigdy nie spotkałem tak ładnej dziewczyny, która w dodatku jest taka inteligentna. zazwyczaj spotykam takie, u których inteligencja =/= uroda, a ona stanowi idealne połączenie, no i mamy ze sobą tyle wspólnego, moglibyśmy rozmawiać ze sobą godzinami, ale denerwuje mnie to, że to ja cały czas muszę wykonywać ten ruch
  • Odpowiedz
ta dziewczyna jest na prawdę wyjątkowa


@spajderman: też tak uważałem, dziewczyna zerwała kontakt w grudniu, dzisiaj nawet nie pamiętam jak ma na imię.
  • Odpowiedz
  • 8
@spajderman: bez względu na to jak bardzo do siebie pasujecie i ona ci się podoba - jeśli to jest jednostronne to choćbyś na głowie stanął to nic nie osiągniesz. A jeśli ona czuje do ciebie miętę to ma właściwie proste zadanie - bo wie ze ty jesteś za nią..i na pewno wykona jakiś ruch.
No ale trzymam kciuki, naprawdę :)
Spotkać osobę która pasuje nam pod wieloma względami, i która
  • Odpowiedz
@spajderman: tak się nie robi, że się umawia umawia i nie dochodzi do spotkania. Nikt nie lubi być olewany. Na Twoim miejscu dałabym sobie spokój, nie proponuj jej nic skoro ona najwidoczeniej nie ma dla Ciebie czasu ;)
  • Odpowiedz
własnie tak teraz robię, ale boje się trochę, że strace szanse.. ta dziewczyna jest na prawdę wyjątkowa


@spajderman: Są inne, też wyjątkowe. Ta ewidentnie nie jest Tobą zainteresowana i tylko tracisz czas na bitwę która jest nie do wygrania. Im bardziej desperacko się zachowujesz, tym masz mniejsze szanse u kobiet.
Poza tym chłopie, miej trochę szacunku do siebie. Kobieta jest jedynie ładna i można z nią porozmawiać jak z normalnym
  • Odpowiedz
@Ornament: wiem, że są inne wyjątkowe, ale nie moge od tak sobie zapomnieć o dziewczynie o której myśle non stop od 6 miesięcy. nie jest to dziewczyna, która jest jedynie ładna i można z nią porozmawiać, bo takich też znam sporo, ona po prostu ma.. "to coś". moi kumple takie dziewczyny już sobie zlewają i szukają innych, ale ja tak nie potrafie.
  • Odpowiedz