Wpis z mikrobloga

znajomy siedzi i ogląda małych gigantów #maligiganci #tvn (14 cwaniaków to obserwuje to ich zawołam XD) #bekazpodludzi

Ten program to rak instant. Na 6 letnich dzieci wołają te parówki młodzież, pytają o uczucia dosyć abstrakcyjne jak dla max 10 latków (niektórzy tam mają po 6 lat) -.- , zadają im takie pytania żeby się uśmiać na wizji i zebrać medialną atencję. Wojewódzki się wymądrza, dzieci tańczą pajacują żeby nie odpaść i dostać ocenę D:, całość ma otoczkę rywalizacji, mówią, że ich marzeniem jest bycie gwiazdą, dzieci ruszają dupami jak jakieś murzynki w rasowym czarnym teledysku XD Trynkiewicz to skakałby radości jakby to oglądał.

Nie bez powodu w klasach 1-3 nie ma ocen, a są słoneczka. Ten program ośmiesza dzieci, podbija ego ich posranych rodziców (posranych, bo ich tam puścili). Oceniają ich w skali 1-10. No #!$%@?.... serio? Oceniać w skali 1-10 to stulejmistrzowie oceniają atencyjne różowe paski na mirko (). Nawet nie wiem jak to skomentować.. Jakbym dostał 6 w programie, to bym się jako dzieciak mocno załamał, bo na pewno bym chciał zostać jakoś nagrodzony.

Kazałem mu to wyłączyć, bo po 1 to jest TVN, po 2 telewizja ogłupia w większości, po 3 ten program powoduje raka.
sztilq - znajomy siedzi i ogląda małych gigantów #maligiganci #tvn (14 cwaniaków to o...

źródło: comment_tvgtS9v93Dhu1xLhV8EEg3zNbJOEsnmx.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@sztilq: ja w 1-3 miałem normalnie oceny i jakoś żyję. Maturę tez mogłem utrwalić jednym błędem, ale mam wrażenie ze to lepiej przygotowało mnie do prawdziwego życia
  • Odpowiedz