Wpis z mikrobloga

Mirki
Potrzebuje na dzisiaj kupić troszkę BTC.
Bitmarket i BitBay chce ode mnie dowód (to nawet nie problem, ale będę czekał na weryfikacje).
BitCurex przyjmuje wpłaty, a według ELIXIR-a będzie dopiero w pn.
Kraken obsługuje wg SEPA, więc podobnie jak BitCurex dopiero w tygodniu.

Korzystał ktoś może z cryptoins.com? Legitne to? Może znacie coś lepszego?
Kupując bitki za 100PLN trochę przepłacę, no ale w końcu jest sobota. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Faktycznie uda mi się dzisiaj skończyć transakcje, jeżeli będę robić wpłatę z mBanku?

#bitcoin
  • 8
@K5HV: z cryptoins.com nie korzystałem ale widziałem że mirki polecają. Jest jeszcze giełda bitmaszyna.pl co prawda trzeba się weryfikować ale to za pomocą przelewu, z mbanku weryfikacja idzie z automatu, podobnie jak wpłata środków zwykły przelew jest automatycznie księgowany na koncie giełdy (opóźnienie może wynosić do kilku minut ale to już że względu na mbank).
@ziomekg: KBM kojarzy mi się, jak parę miesięcy temu ktoś wyprał kilkadziesiąt tysięcy PLN, a prokuratura później próbowała wciskać użytkownikom "współudział w procederze pranie pieniędzy". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale zobaczę co i jak. Dzięki za informacje.
@K5HV: tak była taka akcja ale konta nie blokowali wszystkim użytkownikom tylko może faktycznie tym co byli jakoś powiązani z praniem pieniędzy. Po za tym na każdej giełdzie piorą kasę, sam bitmarket nie raz o tym mówił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ziomekg: Odezwałem się na GG na kontakt, opisałem co i jak, napisali mi:

juz sprawdzam

I brak kontaktu od godziny. Może wzięli mnie za oszusta? Spróbuję jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@McGravier: Nie wiesz może czym różni się "Cashbill przyśpieszony" od "Cashbill ekspresowy"?
Niby przyśpieszony ma księgowanie całodobowe dla mBanku ale nie wiem czy dotyczy to też weekendu.