Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy chce jak najszybciej uderzać na #silownia a od 4 tygodni mam taki katar, ze przez 3/4 tego czasu nie czułem co jem, teraz dopiero jakies lekkie smaki czuje od paru dni, troche sie polepszylo ale w ogolnym rozrachunku czuje sie slabo i mam lenia ciągle. nic mi nie pomaga, brałem antybiotyk z tydzien - nie pomogl, wszelkie witaminy i inne specyfiki n ie pomagają, dot ego tydzien temu jebły mnie korzonki ale prawie całkowicie już przeszły. znacie jakąś skuteczną metodę jak pozbyć się tego syfu? chce szybciutko wykupować karnet bo czas na zmiany i lato idzie oneone!!1
  • 6
@bodekbb1: tylko sytuacja jest taka, że od 4 tygodni jestem mocno zaziębiony, i np efektem ubrania cieńszej kurtki były korzonki. nie chciałbym podnosić ciężarów albo katować się tylko po to, żeby naszło mnie to jeszcze raz.
@bemo: Przewlekłe przeziębienie, czy alergia? Jeśli to pierwsze to wbijaj jak najszybciej- w moim przypadku srogi wysiłek fizyczny czynił cuda. Jeśli masz problemy z jedną partią ciała, to możesz ćwiczyć inną- choćby bieżnia, rowerek, albo hantelkami "muła" itd. :) PS. Jak wkręcisz organizm na obroty, to na pewno poczujesz się lepiej. PS. Z siłownią mam kontakt(ze sporymi przerwami, ale jednak) 4 lata, więc chyba "coś tam coś tam" wiem :D
@Quattroporte93: dzięki mirku. przewlekłe przeziębienie, nigdy nie miałem alergii :P czuję się jeszcze słabo i czuję, że plecy dają o sobie znać, że korzonki n ie są wyleczone na 100% dlatego boję się już jutro startować, ale we wtorek.. kto wie. jutro może bym tylko pobiegal? nie wiem. cwiczyłem lekko w domu, dieta cały czas była, teraz jedynie tydzień dałem sobie luzu i #!$%@?łem jak dzika świnia pewnie z 3kg przybyło
@bemo: To jest pomysł. Zakładaj dresik, adidaski i ganiaj, choćby w koło bloku- słonko świeci, lekki wiaterek, spokojnie można się rozgrzać. Przed każdą aktywnością polecam dobrą rozgrzewkę. Takie bieganie, choćby to był truchcik na pewno pomoże, zwłaszcza jeśli dawno nic nie robiłeś :) Równie istotne jest to, byś zaczynał raczej od ogólnorozwojowego treningu i stopniowo robił różne partie, a nie 1. trening- wyciskam 100 kg i jestem flak. To ci nic